Усі товари ANTIKA

Сталеві ванни Antika

Антик (а) – (від лат. antiquus древній) Твори мистецтва античної епохи - кераміка, вази, скульптура і т. п. (Джерело: Словник архітектурно-будівельних термінів) Історія ванни налічує не одне тисячоліття. Точну дату, коли в людини з'явилося бажання митися з комфортом, зараз не назве жодного вченого. Але стала вельми поширеною звичка приймати ванну набула у Стародавню Грецію і Давньому Римі. Античність звела прийняття ванни у традицію. У свою чергу, ванна стала одним із символів античності. Саме тому ми назвали наші ванни Antika.
Коли в рядку пошуку Ви набираєте "куплю ванну", "ванна ціна" або "ванна дешево", Вам відкривається більше 30 мільйонів відповідей. Не дивно, що прийняти правильне рішення та вибрати ванну для дому буде складно. Але ремонт у ванній кімнаті – це відповідальне питання, а заміна ванни – найголовніша його частина. Тому так важливо придбати сталеву ванну, відгуки про яку вселятимуть довіру. Існуючі технології дозволяють провести реставрацію ванни або просто зробити вкладку у ванну, для того, щоб її оновити. Але купити ванну це більш надійний та довговічний спосіб.

Торгова марка Antika пропонує споживачам класичні ванни білого кольору. Якщо перед Вами стоїть завдання купити ванну недорого, певних розмірів, наприклад ванну 170 см або сталеву ванну 150 см - зверніть увагу на ванни Antika. Їхня якість не тільки не поступається, а й перевершує європейських конкурентів.

Немає жодного товару.