Усі товари DONNA VANNA

Купити сталеву ванну просто

Donna Vanna – це сучасна ванна чарівної класичної форми. За своїми характеристиками ці ванни успішно конкурують із імпортними сталевими ваннами.
Процес виробництва Donna Vanna можна порівняти з народженням перлини! Властивості перлів – блиск, чистота кольору, досконалість форми – нагадують характеристики склоподібної поверхні ванни. Його основа – натуральні склоутворюючі компоненти: кварцовий пісок та блакитна глина.
Склоподібна поверхня – унікальна технологія, завдяки якій сталева ванна Donna Vanna залишається стійкою до подряпин та стирання, впливу харчових лугів та кислот, до появи мікротріщин. Гладка склоподібна поверхня не дає частинкам бруду затриматися на поверхні, що перешкоджає розмноженню бактерій. Однак, незважаючи на гладкість, Donna Vanna дозволить зберегти контроль за рухами.
Сталева ванна Donna Vanna має додаткову опцію шумопоглинання, що дозволяє значно знизити шум при наборі води. Всі ці властивості особливо важливі для тих, кому потрібна підвищена увага та турбота, у тому числі для молодих/майбутніх мам та дітей. Чоловіки, безперечно, високо оцінять технічні характеристики сталевої ванни. Оптимальне навантаження на точки зварювання створюється завдяки великій площі кріплення ніжок. Такий вид кріплення набагато надійніший, у порівнянні з іншими, і дозволяє виключити відколи емалі в моменти встановлення сталевої ванни та її подальшої експлуатації.
При правильному догляді сталева ванна виготовлена з високоякісних натуральних матеріалів, прослужить Вам близько 15 років.

Немає жодного товару.