Усі товари AQUART

Ванни Aquart 

Фабрика з виробництва сталевих ванн Aquart – це дочірня португальська компанія, що входить у відому швейцарську фірму KHO Laufen. Фабрика Aquart спеціалізується на виробництві, переважно, сталевих ванн. Висока якість продукції, практичність та помірність у вартості – це основні конкурентні переваги даного виробника. Сталеві ванни Aquart красиві, надійні та комфортні. Вони успішно конкурують на міжнародному ринку сучасної сантехніки і займають одне з найперших місць у сталевому сегменті.

При виробництві ванн Фабрика Aquart використовує лише якісну сталь, яка в подальшому емальується, завтовшки 2,5 – 3 мм. Вага – 25 – 30 кг. Це спрощує і встановлення та транспортування ванн. Ванни Aquart покриваються шаром емалі, яка має міцність, стійкість до ударів і корозії. У догляді сталева ванна не завдасть клопоту, вона має властивість самоочищення і не затримує частинки бруду, тому достатньо протерти поверхню м'якою губкою зі звичайним миючим засобом.

Фабрика Aquart пропонує великий асортимент металевих ванн різних форм та розмірів, які пройшли контроль якості та гарантують високу функціональність та чудовий естетичний вигляд на довгі роки.

Немає жодного товару.