Усі товари IDO

 IDO сантехніка купити Дніпро

IDO Giberit Group – відомий фінський виробник сантехнічної порцеляни, заснований у 1870 році.

Через низку причин назва заводу змінювалася. Сьогодні фінська компанія IDO - це частина міжнародної групи Sanitec, яка поєднує провідні світові підприємства з виробництва кераміки та обладнання для ванних кімнат (раковини, біде, унітази, душові кабіни тощо). У компанії працює близько 500 чоловік, оборот становить приблизно 100 міл. євро. Більшість обороту посідає сантехфарфор, де IDO має найміцніші позиції своїх ринках збуту. Якість та надійність виробів, екологічна чистота сировини та продукції, ретельна продуманість розробок пояснюють незвичайну популярність колекцій IDO.
Фінська марка Ido відома на ринку сантехніки майже півтора століття. Сьогодні елітна сантехніка Ido продається у всьому світі, і популярність цієї продукції постійно зростає. Підвісні та стандартні унітази, різні раковини та душові кабіни, інсталяційні системи – все це робиться для того, щоб Ви могли облаштувати ванну кімнату з комфортом, за Вашими власними уподобаннями.
Торгова марка IDO асоціюється із серіями сантехніки, що відповідають різним смаковим уподобанням. Вся продукція виготовляється з високоякісної сировини: білої глини з Англії, каоліну, чистого піску та польового шпату. Колекції IDO популярні в Європі, насамперед у Скандинавії, і неодноразово відзначалися високі оцінки міжнародних експертів. На кшталт часу фірма бере активну участь у вирішенні екологічних проблем. Вона пропонує технічні рішення, що дозволяють дбайливо витрачати воду. Тому 1996 року завод отримав екологічний сертифікат разом із першими 20 фінськими підприємствами, а 1998 року підприємство отримало премію у сфері екології.

Немає жодного товару.