Бойлери і водонагрівачі Bandini

Група компаній Bandini Idustrial Group поширює свою продукцію по всьому світу.

У 1955 році у сім'ї Bandini (Бандіні) з'явилася ідея вийти на ринок з виробництвом електричних водонагрівачів, що переросло у налагоджену структуру з 4 заводами, сотнями тисяч товарів, які щорічно виготовляються на виробничих лініях, а також мережею продажів, представленої у 54 країнах світу. Зареєстрований товарний знак, міжнародна сертифікація, постійний розвиток, бізнес-процеси та продукція повністю розробляється та виготовляється в Італії, зробили Bandini надійним виробником водонагрівачів.

Продукція Bandini Idustrial Group повністю розроблена та вироблена в Італії з акцентом на якість та довговічність. Водонагрівачі ідеально підходять для широкого спектру застосування, а міжнародна сертифікація гарантує відповідність продукції найвищим стандартам. Bandini є надійним виробником, якому можна довіряти. Водонагрівачі Bandini відповідають усім вимогам щодо якості та безпеки, що пред'являються до подібних пристроїв.

Бойлери Bandini випускаються різних обсягів і розмірів, з механічним та електронним управлінням. Вони економічні, за рахунок мінімізації витрат енергії, що йдуть на нагрівання води в баку, а для підтримки температури гарячої води протягом тривалого часу посилено ефект «теплової ізоляції» за допомогою відповідної товщини пінополіуретану.

Переваги водонагрівачів Bandini:

  • багаторічний досвід виробництва;
  • високоякісна емаль на основі титану;
  • проста установка;
  • обгрунтована вартість;
  • ефективність та енергозбереження;
  • відповідність міжнарожним нормам та вимогам.


Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)