Усі товари Tiki

Понад 40 років завод Tiki Group виробляв водонагрівачі ТМ Gorenje, а в 2023 році виводить на ринок України водонагрівачі власної ТМ Tiki, зберігаючи традиції бездоганної якості, екологічності та енергоефективності.
Tiki Group, що входить до складу глобальної шведської корпорації NIBE Industrier з 2019 року, складається з компаній Tiki HVAC d.o.o., розташованої у Веленні та заводу Tiki у Стара-Пазова, Сербія. На додаток до відділів управління та продажів на заводі у Велені також є відділ досліджень та розробок, в якому працюють 30 першокласних фахівців.

Після свого заснування у 1951 році Tiki вперше розпочала виробництво у Любляні. До 2006 це була єдина фабрика Tiki, яка з 1978 входить до складу Gorenje Group.

З покупкою частини компанії Lifam Hidravlika (Лівниця та фабрика агромеханізації) у липні 2006 року було розпочато процес перенесення виробництва до Стара-Пазова. У січні 2007 року в Стара-Пазова було зібрано перший водонагрівач, що складається з комплектуючих, виготовлених на заводі в Любляні. Восени 2007 року весь процес від зварювання котлів до емальування проходив у Стара-Пазова. До кінця 2010 року все виробництво побутової техніки Tiki було перенесено до Старої Пазови.

З січня 2011 року завод Стара-Пазова є сучасним виробничим підприємством з більш ніж 500 співробітниками на загальній площі 11 гектарів.
Переваги водонагрівачів TIKI:

  • Енергоефективність. Інтелектуальна функція EcoSmart аналізує звички користувача протягом 7 днів й адаптує роботу водонагрівача, завдяки чому можна зекономити до 25 % енергії.
  • EcoCare. Водонагрівачі на 100 % виготовлені з перероблених матеріалів, є екологічно чистими, не містять шкідливих для людини речовин.
  • Європейська якість. Для створення пристроїв використано компоненти відомих європейських виробників, що є запорукою надійної роботи й тривалого терміну експлуатації.
  • Подвійний захист від корозії. Водонагрівачі TIKI можуть похвалитися сучасною, чистою емаллю та великим магнієвим анодом.

TIKI пропонує три високотехнологічні рішення:

  • Захист від легіонели. Якщо температура води в нагрівачі не досягає 65 °C протягом двох тижнів поспіль, то водонагрівач автоматично увімкнеться й нагріє воду до температури, необхідної для дезінфекції, у такий спосіб запобігаючи появі бактерій.
  • Захист від перегрівання. Ця функція унеможливлює підвищення температури у водонагрівачі понад 90 °C. Водонагрівач вимкнеться й «попередить» користувача про надмірне збільшення температури води – відображатиметься код помилки.
  • Захист від сухого запуску. Функція блокує увімкнення незаповненого водонагрівача, унеможливлюючи перегрівання та виникнення несправностей.


Показано з 1 по 12 із 20 (всього сторінок: 2)