Усі товари ATLANTIC

Бренд Atlantic був створений більш ніж 46 років тому в містечку La Roche-sur-Yon, на атлантичному узбережжі Франції Групою Atlantic.

Крім того, що Франція славиться компаніями, що дорожать своєю репутацією, Groupe Atlantic займає лідируюче положення в галузі управління мікрокліматом не тільки у себе на батьківщині, а й у всій Європі!

На ринку Східної Європи Група Atlantic відома конвекторами опалення (електричними), надійність, якість та енергоефективність яких сумніву не підлягає. Під брендом Atlantic випускаються і накопичувальні водонагрівачі, ціна яких настільки демократична, що в Україні обладнання від Groupe Atlantic миттєво набуло високої популярності.

​Купити Бойлер, Водонагрівач Атлантик у Дніпрі

Успіх Atlantic полягає у планомірному розширенні виробництва. До 17 заводів на сьогоднішній день додалося ще вісім філій по всьому світу. Так, грандіозною для України подією ознаменувався 2008 рік: в Одесі було відкрито завод, який по праву вважається флагманом Groupe Atlantic. Завод «Укратлантік» оснащений інноваційним обладнанням, що дозволяє вести виробництво повного циклу. Багаторівнева система контролю, кваліфікований персонал та надсучасне оснащення – все це є гарантією беззастережної якості накопичувальних водонагрівачів Atlantic, що поставляються до країн Європи, Балтії та СНД. З 2011 року «Укратлантик» виготовляє не тільки високоякісні бойлери, а й електричні конвектори, що гордо носять логотип Atlantic.
Продукція Atlantic: гарантія надійності, якості та економічності!
Група Atlantic вийшла на світову арену, завойовуючи серця покупців надійними, практичними, доступними та безпечними агрегатами, серед яких найбільш відомими є бойлери Atlantic та електричні конвектори Atlantic.
Конвектори та бойлери Atlantic представлені більш ніж у сімдесяти країнах, серед яких – країни Європи, Середнього Сходу та Південної Америки!

Конвектори, Бойлери та водонагрівачі: чому саме Atlantic?

Якість продукції Atlantic гарантована досконалою системою контролю на всіх виробничих етапах, включаючи первинний відбір матеріалу, який здійснюється фахівцями заводів Atlantic з безпрецедентною ретельністю.

  • Виготовляються бойлери та конвектори Atlantic з використанням виключно європейських комплектуючих та високоякісних матеріалів, сертифікованих у Європі.
  • Повна автоматизація ліній виробництва Atlantic виключає впливом геть якість продукції «людського чинника».
  • При виготовленні конвекторів опалення Atlantic застосовується сучасна система порошкового фарбування поверхонь. Французькі термостати (механічні та електронні), що використовуються для плат управління конвекторами, гарантують найвищу енергоефективність опалювального обладнання.
  • У процесі виробництва електричних бойлерів Atlantic використається емаль власної розробки. Її унікальний склад гарантує безумовну міцність та еластичність покриття протягом усього експлуатаційного терміну.
  • Після завершення виробничого процесу кожен водонагрівач піддається тестуванню та проходить стендові випробування. Предметом досліджень є герметичність внутрішнього бака бойлера (випробування ведуться під тиском до 8 бар), якість електрочастини та емальованого покриття бака.
  • Найвищий рівень енергоефективності продукції Atlantic. Використовуваний під час виробництва бойлерів капілярний термостат, здатний з високою точністю визначити температуру нагріву, заощадить до 15% витрат за енергоресурси. Щільна теплоізоляція сприяє тривалому збереженню температури води в баку накопичувального водонагрівача. Такий же економічний і «сухий» ТЕН, установка якого забезпечує швидке та ефективне нагрівання води.

Сьогодні ми пропонуємо Вам купити бойлер Atlantic за цінами виробника. Широко представлені в нашому каталозі та конвектори опалення Atlantic – «розумне» обладнання, покликане створити у Вашому будинку, офісі чи квартирі ідеальний мікроклімат. Всі пропоновані нами електричні конвектори підходять для дому, дачі або офісу. Електричні водонагрівачі відповідають якісним та екологічним євростандартам та пройшли сертифікацію в Україні.Постійний розвиток та інновації
Бойлери Atlantic, як і конвектори, з кожним днем ​​набувають нових корисних властивостей і функцій. Група Atlantic не шкодує коштів на дослідження та розвиток!
У нових моделях електричних водонагрівачів задіяні технології, яких раніше просто не існувало. Наприклад, з 2012 року в накопичувальних бойлерах компанія успішно впроваджує запатентовану технологію захисту від корозії O'Pro та «сухі» керамічні нагрівальні елементи Steatite.
Всі новинки електричних настінних конвекторів, як і електричних бойлерів Atlantic, присутні в каталозі нашої компанії. Своїм клієнтам ми пропонуємо найсучасніші рішення в галузі кліматичного обладнання за найкращими в Україні цінами!

Гідний сервіс та стабільне постачання комплектуючих для водонагрівачів Атлантик

Весь термін служби надійні водонагрівачі та конвектори Atlantic радуватимуть Вас стабільним виконанням своїх функцій та зручністю використання. Втім, ми пропонуємо Вам не тільки купити бойлер Atlantic або електричний обігрівач. До Ваших послуг – гарантійне, сервісне та післягарантійне обслуговування бойлерів Atlantic.Показано з 1 по 12 із 111 (всього сторінок: 10)