Усі товари Hansgrohe

Hansgrohe - німецький виробник сантехніки, який вже понад сто років пропонує нові способи використання води.Спеціаліст із виробництва змішувачів та душів Hansgrohe – це компанія з традицією. Батько-засновник Ханс Грое почав з невеликої справи в 1901 році - майстерні з виготовлення металевих наклепів у Шильтасі, Шварцвальд. Креативний центр та резиденція компанії досі перебувають там. Однак сьогодні торгова марка hansgrohe, створена «мудрим Гансом», має всесвітню популярність: продукцію використовують і цінують по всьому світу.

Що відрізняє Hansgrohe:

  • Відмінна якість продукту. Hansgrohe є синонімом якості. Компанія не покладаючи рук працює задля створення досконалого, надійного, довговічного та привабливого виробу.
  • Неповторний та вишуканий дизайн, який оцінили не лише споживачі змішувачів Hansgrohe, а й рік у рік відзначають журі міжнародних конкурсів з дизайну.
  • Простота використання, інноваційні технології, які несуть із собою новий рівень комфорту.
  • Мобільний Hansgrohe – інтерактивний каталог. Існує кілька онлайн-додатків, завдяки яким можна познайомитися з продукцією Hansgrohe за допомогою смартфона чи iPad. Досить просто сфотографувати вашу ванну кімнату або кухню і вибрати Hansgrohe. Результат буде видно відразу на екрані.

Виробник німецької сантехніки Hansgrohe пропонує широкий асортимент змішувачів для кухні та ванної кімнати. Завдяки неперевершеному дизайну, функціональності та високій якості Ви будете насолоджуватися продукцією довгі роки.

Немає жодного товару.