Усі товари TIANRUN

Компанія Tianrun Radiator існує з 1997 року і входить до міжнародного холдингу Tianrun Group​ (Велика Британія). На сьогоднішній день компанія є одним з найбільших виробників і найбільшим експортером секційних радіаторів опалення та комплектуючих. Радіатори Tianrun успішно реалізуються в Україні, Німеччині, Італії, Білорусі, країнах Середньої Азії та інших.

Виробництво складається з кількох заводів загальною площею понад 35000 кв.м., які відповідають вимогам стандарту ISO 9001. Обсяг річного виробництва понад 12 млн. радіаторів та 16 млн. універсальних комплектів. Система контролю якості на підприємствах Tianrun сертифікована за стандартом ISO 9001:2000 та здійснюється цілодобово за допомогою власних та запрошених фахівців.
Розробка конструкції та дизайну радіаторів торгової марки Tianrun провадиться за безпосередньої участі італійських, японських та українських фахівців, які знають вимоги українського ринку, специфіку монтажу, особливості систем опалення.

Переваги радіаторів Tianrun:

  • Інноваційна технологія - для з'єднання секцій використовується замкове "O-Ring" з'єднання та високотемпературна силіконова прокладка.
  • Надійний ніпель - при складанні радіаторів використовується кадмований ніпель.
  • Тільки первинний алюміній - при виробництві використовується тільки первинний алюміній, що не застосовується перероблений з брухту, що гарантує міцність і довговічність.
  • Запатентована технологія - в алюмінієвих радіаторах застосовується сталева заглушка замість зварювання, що повністю видаляє можливість розриву секції.
  • 100% Біметал – усередині біметалічних радіаторів сталевий заставний елемент, що повністю виключає контакт теплоносія з алюмінієм.

Також заслугами інженерів компанії є високі характеристики радіаторів Tianrun: висока міцність, що дозволяє витримувати тиск до 25 атмосфер та максимальну температуру 130 ° C, тепловіддача до 170 Вт.
Компанія Tianrun гарантує якість своєї продукції, тому гарантія на кожну модель радіаторів 10 років.
Купуючи радіатори Tianrun, Ви купуєте тепло, комфорт і затишок на довгі роки!

Немає жодного товару.