Усі товари CERSANIT

CERSANIT — ВЕЛИКІ ІДЕЇ ДЛЯ ВАШОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ

Cersanit — це група компаній, яка динамічно розвивається та працює на міжнародному ринку комплексного оснащення ванних кімнат та керамічної плитки. Предметом основної діяльності Групи Cersanit є виробництво та дистрибуція продуктів, що використовуються для оснащення ванних кімнат та інших приміщень, а також простору навколо будинку. Пропозиція включає широкий спектр колекцій керамічної плитки, кераміки для ванної кімнати, пісуарів, унітазів, кришок для унітазів, меблів для ванної, ванн та арматури.

У Групі Cersanit виробництво ведеться на 11 сучасних заводах, розташованих у місцях, які забезпечують ефективне обслуговування багатьох регіонів. Головною метою діяльності Групи компаній Cersanit є прагнення підняти рівень задоволеності Клієнтів, пропонуючи вироби найвищої якості з високими функціональними характеристиками та мінімальним впливом на природне середовище.
Засобом для реалізації цих цілей є впроваджена «Інтегрована система управління», яка постійно вдосконалюється на підставі вимог стандартів ISO 9001 та ISO 14001.
Політика «Інтегрованої системи управління» реалізується в таких заходах:

  • Зміцнення провідної позиції на ринку в сфері проектування, виробництва та продажу керамічної плитки, кераміки для ванних кімнат, меблів для ванних кімнат й акрилових виробів.
  • Постійний моніторинг очікувань і вимог Клієнтів.
  • Постійне і систематичне підвищення якості та конкурентоспроможності виробів, способів їхнього виробництва.
  • Розвиток взаємовигідної співпраці з постачальниками.
  • Підвищення кваліфікації та технічно-організаційних умінь, обізнаності працівників у сфері якості, захисту навколишнього середовища за допомогою відповідної системи освіти й підготовки.
  • Постійне вдосконалення технічного виробничого оснащення.
  • Ефективне й економічно виправдане управління на кожному етапі виробництва.
  • Вживання активних заходів щодо скорочення негативного впливу на навколишнє середовище в процесах виробництва та адміністрування.
  • Підтримання здорових і безпечних умов праці, створення працівникам кращих умов праці, вживання заходів для запобігання нещасним випадкам на роботі, професійним захворюванням і потенційно небезпечним подіям.
  • Збалансований розвиток, який ґрунтується на принципах соціального діалогу та пошуку рішень, вигідних не тільки для компанії Cersanit, але й для навколишнього середовища: працівників, акціонерів і спільнот, у межах яких вона працює.

Найбільш важливою метою бренду є надання рішення для клієнтів, які зможуть оновити свою ванну кімнату просто та ефективно. І досягнутий результат дасть багато радості на довгі роки. Cersanit розуміє, що ремонт та оснащення будинку не є легким завданням, тому наші клієнти можуть просто та інтуїтивно використовувати функціональні рішення та повну базу знань, що міститься на нашому сайті.Показано з 1 по 12 із 208 (всього сторінок: 18)