Усі товари Villeroy&Boch

Інноваційна компанія преміум-класу Villeroy&Boch з 270-річною історією є одним із найстаріших європейських брендів. Компанію заснував Франсуа Бох ще 1748 року. Штаб-квартира розташована у Старому абатстві у Метласі у Німеччині. В даний час компанія Villeroy&Boch представлена у більш ніж 125 країнах світу своїми продуктами для ванних кімнат, велнесу та посуду. Villeroy&Boch виробляє високоякісні, інноваційні та стильні продукти для покращення життя людей, забезпечення постійного натхнення та відкриття нових горизонтів для дійсно індивідуального дизайну інтер'єру.

Відмінні риси бренду Villeroy&Boch:

  • Класична елегантність;
  • Надійність;
  • Інноваційний дизайн;
  • Виняткова якість.

У всіх галузях виробництва продукцію Villeroy&Boch відрізняє гарний зовнішній вигляд, просте та комфортне використання та якість, над якою не владний час.
Villeroy&Boch - це гарантія найвищої якості та надійності. Завдяки точності ручного виробництва, найсучаснішим технологіям та суворим стандартам якості, Villeroy&Boch створює вироби, які навіть через багато років функціонують як у перший день.
Дух новаторства завжди був однією з найсильніших сторін Villeroy&Boch. Інновації минулого зробили компанію такою, якою вона є сьогодні. А інновації сьогодні та завтра гарантують, що Villeroy&Boch продовжить встановлювати нові стандарти.

Бездоганна сантехніка Villeroy&Boch

Кожна хвилина, проведена з інноваційними виробами та рішеннями Villeroy&Boch, продумані до найдрібніших деталей, перетвориться на справжнє задоволення.

Немає жодного товару.