Усі товари RODA

 RODA

1982 року молодий інженер Ольбак Хольгер, німець шведського походження, відкрив у Дортмунді невелику фірму – конструкторське бюро RÖDA GmbH (Röda – по-шведськи «червоний»), яка займалася розробкою інноваційних газових пальників для різного опалювального обладнання. Продукт вийшов високотехнологічний і конкурентний і, вже через кілька років, багато відомих виробників комплектували свої котли новими пальниками RÖDA, що вже стала класикою, серії «Smart». За рік RÖDA стає торговою маркою.

У 1988 році світовий виробник Buderus Heiztechnik GmbH замовив молодій компанії розробку пальників серії Jet-Max. Ця співпраця стала доленосною для компанії: на міжнародній виставці «Сантехніка Опалення Клімат» (ISH) у Франкфурті низькотемпературний опалювальний котел під маркою «Ecomatic» із пальником серії «Jet-Max» встановив нові критерії для всієї індустрії.

З 1997 року компанія продає права використання своєї торгової марки для виробництва різного опалювального та кліматичного обладнання, що дозволяє бренду RÖDA успішно підкорювати світові ринки.

У 2000 році компанію RÖDA викупила Інвестиційна Група Roitz, підтримувана Фінансами та Ініціативою та німецьким банком IKB. RÖDA контролюється на 100% фінансовими інститутами, але контрольний пакет акцій належить все ж таки групі «Roitz». На даний момент ТМ RÖDA має в своєму розпорядженні достатню кількість фінансової підтримки для постійного зростання і запуску нових оригінальних проектів. При цьому не менш важливим питанням є забезпечення контролю якості та надання покупцям надійної та безвідмовної в експлуатації продукції.

Наслідуючи свою ідею створення комфортного клімату в приміщеннях, компанія Röda прийняла рішення про розширення своєї діяльності не тільки в рамках теплотехніки, а й у сфері виробництва обладнання для вентиляції приміщень.
В результаті цього в 2007 році до складу Röda увійшла компанія Lüfthard Apparate-Bau GmbH - німецький виробник з головним офісом у місті Вальдштеттен. Сьогодні продуктова лінійка компанії включає якісне вентиляційне обладнання, що дозволяє вирішувати завдання зі створення комфортного клімату в приміщеннях різного призначення.

Продукція RÖDA експортується до країн Європи, Азії та СНД. Європейська якість за доступними цінами дозволила завоювати довіру мільйонів споживачів. На сьогоднішній день асортимент продукції RÖDA включає газові, електричні та твердопаливні котли, бойлери, проточні водонагрівачі, сталеві, алюмінієві та біметалічні радіатори, вентиляційне обладнання.

Гаряча лінія RÖDA: 0-800-507-035
(Безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України)

Радіатори RӦDA застраховані на 3000000 гривень!

Вибираючи сталевий, алюмінієвий або біметалічний радіатор опалення RӦDA для свого будинку, Ви можете бути впевнені в його надійності. Саме для цього компанія R?DA застрахувала свої радіатори від можливої шкоди.

Спеціалістами компанії RӦDA проводиться постійний та ретельний контроль за дотриманням високих німецьких стандартів якості на всіх етапах виробництва, що дає впевненість у безвідмовній та надійній роботі радіаторів RӦDA.

Немає жодного товару.