Усі товари FERROLI

Концерн Ferroli S.p.A. - один із світових лідерів з виробництва опалювальної техніки.

Сьогодні це 5 виробничих підрозділів та 12 виробничих підприємств в Італії, Німеччині та Іспанії, які виробляють більш ніж 400 тис. котлів щороку. Це також головний виробник сталевих та алюмінієвих радіаторів, систем кондиціювання повітря, гідромасажних ванн та душових кабін.

Історія компанії:

Брати Ферролі створили у 1955 р. їхній перший сталевий газовий котел.
San Bonifacio (Verona) 1958 р. Постачання 500 газових котлів для житлових муніципальних будинків Верони є першим суттєвим замовленням для молодого підприємства Ferroli.
Сходження компанії до вершин бізнесу було нелегким: ранок був присвячений продажам, вечір і часто ніч - виготовлення котлів.
Завдяки своєму ентузіазму, завзятості та бажанню займатися будь-якою роботою, роблячи ставку на якість та швидкість виконання замовлення, фахівці компанії зробили марку Ferroli відомою та шанованою у широких колах бізнесу. При цьому не забували бажання розвивати компанію та займатися впровадженням нових технологій у цій сфері.
У 1962 р. з першими напівавтоматичним ливарним процесом Ферролі вводять на ринок чавунні котли.
У 1967 р. компанія розпочинає виробництво чавунних радіаторів на нових автоматичних системах.
У 1973 р. збудовано новий завод у провінції Беллуно для виробництва сталевих та алюмінієвих радіаторів.
У 1978 р. розпочинається виробництво промислових котлів у м. Сан-Боніфачо.
Старий цех у San Bonifacio був початком у бізнесі компанії та назавжди залишився в історії.
Сьогодні такий "цех" перевищує 100.000 квадратних метрів і є справжньою "штаб-квартирою", де планують та розробляють усі продукти для 5 внутрішніх підрозділів Ferroli:

  • Опалення;
  • Кліматичні системи;
  • Гідромасажні та душові кабіни;
  • Радіатори та нагрівальне обладнання;
  • Електродвигуни.

Ринок систем опалення продовжує еволюцію: вимоги до якості, конкурентоспроможності, впливу на довкілля та економічності постійно зростають. Тому підприємство здійснює динамічну маркетингову політику та постійно інвестує капітали та людський ресурс у дослідження та у розвиток нових прогресивних та дедалі більше гнучких виробничих технологій. І результати не змушують на себе чекати.
Сьогодні Ferroli S.p.A. пропонує широкий вибір прогресивних та конкурентоспроможних продуктів найвищої якості, що дозволяють змагатися з будь-яким європейським виробником.
З 2 мільйонами казанів проданих у Європі, більш ніж 3000 співробітниками, гнучкою комерційною організацією компанії, великою мережею сервісних центрів, Ferroli S.p.A. продовжує зростання.

FERROLI

Немає жодного товару.