Усі товари TESY

Компанія TESY – найбільший болгарський та один із провідних європейських виробників електричних водонагрівачів, водонагрівачів непрямого нагріву та побутових опалювальних приладів.
Існує компанія TESY з 1990 року і на сьогоднішній день представила на світовому ринку величезний ряд високотехнологічних продуктів та запатентованих рішень, які відповідають сучасним вимогам ефективності, зниженню споживання енергоресурсів та захисту довкілля.
TESY стрімко розвивається та збільшує свої виробничі потужності.
Компанія TESY створює максимально функціональні високоякісні вироби із вражаючим дизайном, використовуючи новітні технології. Дбаючи про своїх клієнтів, TESY розробляє та виробляє вироби, які зроблять ваше життя комфортнішим.

Відмінні характеристики водонагрівачів TESY:

 • Безпека
 1. Сертифікат гігієни Електричні водонагрівачі TESY мають сертифікат гігієни відповідно до директиви 98/83 Європейського Союзу для збереження питної води.
 2. Випробування під високим тиском. Бак водонагрівача TESY зазнає тиску 16 бар, відповідно до стандарту IEC60335-2-21 та Європейського стандарту EN 60335-2-21. Стандартний робочий тиск 8 бар.
 3. Два ступені захисту. Бойлери TESY мають два ступені захисту за допомогою 2 незалежних пристроїв для керування температурою води відповідно до Європейських стандартів безпеки.
 4. Запобіжний клапан для спуску надлишкового тиску.
 • Надійність – гарантія безперебійної роботи та тривалого періоду служби приладу.
 1. Склокерамічне покриття внутрішнього бака - новітня технологія забезпечує надійний захист від корозії, високий ступінь чистоти води, тривалий термін служби та безвідмовну роботу водонагрівача.
 2. Магнієвий анод для захисту склокерамічного покриття та забезпечення безперебійної роботи.
 3. Плазмове зварювання внутрішнього бака водонагрівачів TESY, що забезпечує однорідну структуру зварного шва та високу стійкість до механічних впливів.
 4. Широкий фланець для легкого очищення та обслуговування продукту.
 5. Трубка забору гарячої води з нержавіючої сталі з часом не руйнується і зберігає об'єм гарячої води протягом усього терміну служби приладу.
 • Енергоефективність – з 26 вересня 2015 року всі водонагрівачі TESY оснащені етикетками енергетичної ефективності відповідно до нових ErP Директив Європейського Союзу.

Купити бойлер TESY - означає придбати надійний і якісний виріб на довгі роки.Показано з 1 по 12 із 80 (всього сторінок: 7)