Усі товари ARDESTO

ARDESTO – бренд надійної побутової техніки, кліматичного обладнання, посуду та аксесуарів для дому. Завдяки спільній роботі з провідними центрами розробок у продукції Ardesto було реалізовано інноваційні та найсміливіші дизайни. Саме тому товари Ardesto є доповненням та прикрасою до будь-якого інтер’єру. ARDESTO створює продукти з думками про покупців та їх комфорт.

Виробничі потужності ARDESTO розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. ARDESTO піклується про майбутнє, і робить все від них залежне, щоб покращити життя клієнтів, зробити його більш комфортним та залишити більше часу для їхнього відпочинку.

Компанія ARDESTO використовує тільки найкращі та високоякісні матеріали у виробництві побутової техніки та аксесуарів. Оснащення заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція ARDESTO проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва та сертифікована відповідно до європейських та українських стандартів.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, що розташовані по всій країні.

ARDESTO створює продукт, що служитиме Вам довгі роки!Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)