Усі товари E.C.A.

​​Elgincan Group, заснована як інженерне бюро сім'єю Elgincan, в 1957 під торговою маркою E.C.A (І.Сі.Ей) почали займатися виробництвом змішувачів та запірної арматури для опалення та водопостачання. Надалі були відкриті заводи із виготовлення сталевих панельних радіаторів та двоконтурних настінних котлів E.C.A.
На сьогоднішній день E.C.A. - Великий концерн, який виробляє свою продукцію на найновішому високоякісному обладнанні з використанням сучасних технологій.

Сталеві радіатори E.C.A. одні з найефективніших радіаторів, представлених на ринку України

Якість продукції підтверджена сертифікатом якості ISO 9001:2000, екологічного менеджменту ISO 14001 та системи безпеки здоров'я OHSAS 18001. На кожному етапі виробничого циклу здійснюється контроль якості сировини, комплектуючих та виробів. Більшість продукції, що випускається, продається на ринку Німеччини, Бельгії та Великобританії, що говорить про високу якість виробів.
У 1992 році після початку газифікації Elgincan Group здійснила одну з перших інвестицій у виробництво настінних двоконтурних газових котлів, збудувавши разом з німецькою фірмою BOCH завод у м. Маніса. Котли Є.С.А. - Котли нового покоління, виробляються не за ліцензією, а як ноу-хау, повністю спроектовані групою турецьких інженерів. Цей проект було оцінено «Фондом розвитку турецької технології», турецьким товариством науково-технічних досліджень та «Турецьким департаментом спостереження та оцінки технологій».
В результаті спільних проектів, здійснених спільно з 10 європейськими та східними компаніями, що спеціалізуються в галузі електроніки та опалення, котли досягли досконалості. Адже всі комплектуючі котли були ретельно відібрані, а перевага надавалася передовим виробникам у цій галузі.
Emas – одна з найважливіших компаній у групі Elgincan у галузі опалювальних приладів. У 1987 р. почав першим у Туреччині виробляти котли на твердому паливі і згодом розвинув виробництво:

  • сталевих та чавунних котлів;
  • газових котлів, які працюють на природному газі;
  • електричних водонагрівачів;
  • чавунних та сталевих пічей;
  • водонагрівачів та котлів на твердому паливі;
  • рушникосушарок;
  • газових колонок.

Вся продукція компанії E.C.A сертифікована в Україні.Показано з 1 по 12 із 74 (всього сторінок: 7)