Усі товари DRAZICE

Кооперативні заводи Дражіце-машинобудівний завод с.р.о. (Druzstevni zavody Drazice-strojirna, s.r.o.) - це найбільший у Чехії виробник водонагрівачів. Підприємство добре відоме у всій Європі. Експортує вироби до двадцяти країн світу.

Бойлери та водонагрівачі Drazice, чому варто купувати саме Drazice

Водонагрівачі Drazice користуються великою популярністю в Чеській Республіці, свідченням чого є провідна позиція компанії на внутрішньому ринку - 50% загального обсягу продажів водонагрівачів.
Виробництво водонагрівачів є основним видом діяльності нашого підприємства. Ми випускаємо різні типи водонагрівачів: вертикальні, горизонтальні, стаціонарні, електричні, комбіновані, причому різних обсягів - від 5 до 1000 літрів.
DZ Drazice прагнуть ще більше зміцнити свої позиції на внутрішньому ринку Чеської Республіки і міцно утвердитися серед провідних європейських фірм у своїй галузі. Твердою основою для досягнення цієї мети є багаторічні традиції та висока якість виробів, а також відповідальна та добре організована робота із замовниками та чудова репутація нашого виробництва як екологічно безпечного.

Унікальність технологій Водонагрівачів DZ Drazice

  • Нагрівальний елемент – це не занурений у воду ТЕН, а суха керамічна трубка, яка розміщена в сталевій гільзі. Оскільки гільза зроблена з того самого матеріалу, що і резервуар водонагрівача (сталі), то не виникає гальванічна реакція. Інші виробники переважно використовують занурені у воду нагрівальні елементи з інших матеріалів, напр., міді, нержавіючої сталі, що рано чи пізно призводить до корозії металу.
  • Система керамічних нагрівальних елементів має винятково високу стійкість проти агресивного водного середовища (напр., жорстка вода) і значно продовжує термін служби резервуара в будь-яких умовах.
  • Сервісні люки дозволяють проводити роботи всередині резервуару з метою усунення накипу та осаду (водного каменю), що веде до додаткової економії експлуатаційних витрат. Термін експлуатації резервуара продовжується також за допомогою використання магнієвого анода, який також перешкоджає виникненню корозії. Тим самим підвищуються споживчі якості водонагрівачів DZ Drazice.
  • Термін служби водонагрівачів DZ Drazice близько 30 років.


Показано з 1 по 12 із 34 (всього сторінок: 3)