Усі товари KOLO

Купити сантехніку KOLO в інтернет-магазині СантехМонтаж

Бренд KOLO – відомий у Європі виробник виробів для ванної кімнати з більш ніж 50-річними традиціями. Якість та дизайн є пріоритетом у виробництві кераміки та меблів для ванних кімнат бренду KOLO.

Стиль та якість
Високо цінуються серії кераміки та меблів для ванних кімнат у співпраці з відомими дизайнерами, такими як Антоніо Чіттерріо. Хороший дизайн та інноваційні технічні рішення відрізняють вироби Kolo.
Нові серії кераміки та меблів Traffic та Nova Pro поєднують у собі сучасний дизайн з технічними інноваціями. Функціональні та сучасні серії серед іншого пропонують злив 4/2 л, покриття Reflex Kolo для ідеальної гігієни та унітази без обідка Rimfree®. Стелажі Technic GT для підвісних унітазів гарантують надійність, економічність та естетичний зовнішній вигляд.

KOLO – Стиль у кожній деталі

У 2011 році було змінено зовнішній вигляд логотипу та запущено новий слоган „Стиль у кожній деталі”. Нова стратегія підтримує імідж компанії як інноваційної, міжнародної, із широкою пропозицією стильних та якісних виробів. Комунікаційні матеріали наголошують на головних перевагах бренду: сучасне виробництво, позачасовий стиль та інноваційні технічні рішення. Синонімом бренду є вишукана простота.

Якість та екологія
Інноваційні рішення та стильний дизайн роблять вироби бренду KOLO добре відомими, що підтверджується численними нагородами та сертифікатами. Остання нагорода була присвоєна за рішення унітазу без обідка Rimfree®, який отримав звання Лідер Інноваційi (2012), Вибір Року 2013 року журналу „Ванна”, Золота Медаль Міжнародного Ярмарку у Познані 2014 року.

Бренд KOLO піклується про довкілля. На виробництві використовують водозберігаючі та енергозберігаючі технології. Бренд отримав почесне звання Покровителя Екології у Польщі та Європейську екологічну нагороду.

Традиції та філософія
Статус сильного, що має довіру клієнтів бренду, лідера на польському ринку, результат більш ніж п'ятдесятирічних традицій. У 2012 році бренд відзначив ювілей – 50 років багатих традицій та досвіду. Елегантність та хороший стиль відмінна особливість виробів KOLO. Бренд KOLO добре відомий не лише у Польщі, а й у багатьох країнах Європи.

Sanitec KOLO входить до складу корпорації Geberit, відомого у Європі виробника. Широко відомі на ринку сантехнічних виробів також інші бренди, що зарекомендували себе, що входять до корпорації. У компанії працює понад 7000 фахівців, переважно на території Європи, де розташовано 19 заводів. Інноваційні рішення та передові технології роблять Geberit Group провідним світовим виробником у галузі облаштування ванної кімнати.

Керамічні вироби бренду KOLO виготовляються в Коло та Влоцлавеку. У Влоцлавеку виробляють кераміку, у тому числі великих габаритів на новітній технологічній лінії FFC. Ванни, акрилові піддони та душові кабіни виробляють на заводі в Озоркові.

Немає жодного товару.