Усі товари OLI

OLI-Sistemas Sanitarias S.A. - найбільший виробник змивних бачків у Південній Європі, який є власником відомої у всьому світі торгової марки OLI, що спеціалізується на випуску рішень для ванних кімнат та представлена у 80 країнах на п'яти континентах.

Компанія OLI

довгі роки створює продукцію, яка у світовому масштабі змінила повсякденне життя ванної кімнати, що стало більш ефективним, екологічно чистим, зручним і доступним.
Використовуючи запатентовані технології та застосовуючи у виробництві високі стандарти якості, компанія OLI користується визнанням завдяки безперервному вивченню нових та оптимальних рішень, які здатні забезпечити людям з обмеженими можливостями більший доступ до ванни. OLI вірить у доступний та безпечний простір у ванній кімнаті для всіх її користувачів.
Компанія Oliveira & Irmão, А.О. заснована 1 березня 1954 р. у місті Авейру (Португалія), як невелике сімейне підприємство, яке за час свого розвитку освоювало різні сфери діяльності.

Компанія OLI виробляє сантехнічну продукцію, а саме:

  • Зливні бачки;

  • Інсталяційні системи;

  • Механізми та компоненти для керамічних бачків.

У 80-ті роки компанія OLI звернула увагу на галузь санітарно-технічних систем, створивши перший промисловий об'єкт з виробництва зливних бачків. У 1993 році відбулося об'єднання з розташованою в Італії Silmar Group, яка здійснює свою діяльність у 4 основних напрямках (опалення, лиття алюмінію, металізація пластмас та мережі водопостачання та каналізації).
Завдяки розробці та масовому виробництву спускного клапана із системою подвійного зливу у 90-ті роки призводить до зниження споживання води на 50%.
Девіз компанії OLI: «Предбачити потреби. Знаходити рішення для майбутнього». Досягнуті результати дозволяють OLI бути одним із найбільших виробників механізмів для керамічної промисловості та вбудованих резервуарів у Європі. Це єдина португальська компанія, яка виготовляє зливні бачки.
Зростаючий інтерес до сучасного дизайну та нових технологій та матеріалів, з постійним фокусуванням уваги на ефективність використання води та турботу про навколишнє середовище, сприяв визнанню компанії OLI як світового лідера.
Весь процес виготовлення продукції від створення ідеї до переходу до серійного виробництва ретельно контролюється. Завод, визнаний за інновації та нагороджений за ефективність, працює 24 години на добу та щотижня виробляє 43700 бачків та 64000 механізмів.
Завдяки команді високопрофесійних фахівців: проектувальників, інженерів та технологів, продукція, що випускається під брендом OLI, є результатом ідеального балансу естетичності, функціональності та технологічності.
Якість продукції OLI відповідає вимогам найсуворіших стандартів по всьому світу, таких як ДЕРЖСТАНДАРТ, CE, NF, DIN, APCER, KIWA, WARS, Watermark, SABS та SAI.

Немає жодного товару.