Усі товари Oras

Oras Group є великим європейським постачальником сантехніки: лідер на ринку північних країн та провідна компанія у країнах центральної Європи. Завдання компанії полягає в тому, щоб зробити використання води легким та стійким, а її мета – стати європейським лідером у галузі сучасної сантехніки.
Компанія Oras була заснована Ерккі Паасіківі 8 травня 1945 року в місті Раума, Фінляндія. Спочатку компанія сконцентрувалася на виробництві високоякісних продуктів, які поєднували всі зручні для користувачів технічні рішення, які допомагають берегти і не шкодити екології. Ще в 90-х роках Oras вивела на ринок перші безконтактні електронні змішувачі.

Головний офіс компанії Oras знаходиться у м. Раума, Фінляндія. Виробництва розташовані у трьох містах: м. Краловіце (Чеська Республіка), м. Олесне (Польща) та м. Раума (Фінляндія).
Oras виготовляє високоякісні змішувачі з тривалим терміном служби. Якість продукції ґрунтується на високих скандинавських стандартах. А вишуканий дизайн виробів завжди був візитною карткою Oras.
Основна мета Oras – робити життя людей краще, розробляючи екологічно чисту та надійну продукцію, яка покращує якість життя. Вироби не старіють як за формою, так і за функціональністю.
В основі виробництва Oras лежать п'ять атрибутів бренду:

  • Якість;
  • Сучасність;
  • Партнерство;
  • Легкість;
  • Благополуччя.

Вироби Oras виготовлені з найкращих та найміцніших матеріалів з дотриманням принципів відповідального виробництва та оснащені інноваційними технологіями для забезпечення абсолютного комфорту. Це гарантує довговічність Oras, яка підтверджена сертифікатами випробувань. Кожен виріб перевіряється вручну до випуску із заводу. Oras дає гарантію на якість та 10-річне гарантоване забезпечення запчастинами та комплектуючими.
Увага до якості виробництва, пристрасть до раціональних рішень та інноваційних технологій — основні принципи роботи Oras у сфері водопостачання вже 75 років.
Адже Oras це щось більше, ніж просто стильні змішувачі. Ці змішувачі справді зроблені для життя.

Немає жодного товару.