Усі товари GROHE

Компанія GROHE найбільший і лідируючий світовий виробник сантехнічного обладнання, яка була заснована в 1936 Фрідріхом Грое. Має представництва у 15 країнах світу.

З 2014 року GROHE є частиною корпорації LIXIL Group.
Протягом багатьох десятиліть компанія GROHE дотримується суворих стандартів якості при виробництві висококласних сантехнічних виробів.

Сантехніка GROHE - високоякісні, продумані та екологічні рішення, що втілюються в дизайні.

 

В основі виробництва продукції GROHE лежать чотири складові:

  1. Дизайн, який з точки зору GROHE є не лише зовнішнім естетичним атрибутом, а елементом якості, в якому втілюється ідеальна спілка форми та змісту. Компанія має понад 350 нагород у сфері дизайну.
  2. Якість – випробування на довговічність, а також ретельна перевірка продукції перед відвантаженням із заводу гарантують, що вироби GROHE будуть тішити Вас довгі роки.
  3. Технології – завдяки новаторським розробкам, видатним конструктивним рішенням та преміям, фахівці GROHE відомі як майстри технологій, які створюють для довготривалого задоволення користувачів.
  4. Екологічність – свідоме та економічне використання енергії та природних ресурсів є одним із головних завдань GROHE, тому розробляються системи з раціональними показниками витрати. Третій рік поспіль GROHE входить до рейтингу найекологічніших компаній Німеччини. Окрім цього, у 2017 році компанія GROHE отримала премію CSR AWARD 2017 Німецького уряду за збереження води як найціннішого ресурсу на землі. Принцип екологічності є основою поточної діяльності GROHE і є невід'ємною частиною філософії бренду.

Інновації, дизайн та розробки тісно переплетені між собою та реалізуються компанією у Німеччині як інтегрований процес. Внаслідок цього продукція GROHE несе на собі знак якості “Зроблено в Німеччині”.

Купити сантехніку GROHE

означає забезпечити себе ідеальними, якісними та функціональними виробами, які радуватимуть Вас довгі роки. Спираючись на накопичений досвід, GROHE розробляє бездоганні сантехнічні рішення – в першу чергу з погляду мінливих потреб. Відкрийте для себе світ GROHE!

Немає жодного товару.