Усі товари Mario

Відомий на сьогоднішній день український бренд «Mario» та провідний виробник рушникосушок та дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі було засновано у листопаді 1998 року. Створений перший сушки для рушників з нержавіючої сталі, батьком з двома синами, мав великий успіх і став основою сімейного бізнесу.
Назва бренду в перекладі з італійської – Михайло. Також «Mario» асоціюється з Італією не випадково, оскільки перші подібні вироби з рушників винайшли в Стародавньому Римі і являли собою плоску ємність для сушіння одягу, яка підігрівалася вогнем.
Розвивалася компанія «Mario» поступово, починаючи з невеликого виробництва, на якому було задіяно 12 робітників. Створюючи та вдосконалюючи електричні та водяні рушникосушки для ванної «Mario» стало високотехнологічним і сучасним підприємством. У 2015 році було запущено нову лінію конвеєрного типу, яка дозволила прискорити виробництво в рази.
Сьогодні потужне підприємство «Mario» займає площі кілька тисяч квадратних метрів, має точне спеціалізоване обладнання, кваліфікований персонал, великі складські приміщення та високий рівень контролю якості виробів.

Компанія займає лідируючі позиції в Україні та країнах СНД

серед виробників сушки для рушників. Сировиною виступає нержавіюча труба марки AISI 304 з Європи (OUTOKUMPU – Фінляндія та ACERINOX – Іспанія). Матеріали міцні, стійкі до корозії та високих температур. У процесі виробництва досягаються високоякісні зварні шви - використовуються технологи TIG («тиговий шов») та лазерний шов, а також контактне зварювання, коефіцієнт міцності шва дорівнює одиниці, що нічим не поступається трубі без шва. Вся продукція «Mario» відповідає європейським нормам та вимогам відповідно до стандарту EN 442. Кожен готовий виріб перед упаковкою проходить випробування тиском 22 атмосфери та маркується фірмовим знаком для захисту від підробок.

Переваги торгової марки «Mario»:

  • Надійність та довічна гарантія на сушарки для індивідуальної системи опалення та 5 років для централізованої;
  • Багаторівневий контроль якості сировини та готової продукції;
  • Великі потужності виробництва дозволяють виконувати великі замовлення в оптимальні терміни.

Вироби торгової марки «Mario» популярні та популярні на території України та за її межами. Продукція представлена широким асортиментом - від простих радіаторів, сушки для рушників-змійовиків і сходів до складних дизайнерських.
Mario - це виробник якісних сушки для рушників, які створюють тепло і затишок для кожної сім'ї.Показано з 1 по 12 із 187 (всього сторінок: 16)