Усі товари KALDEWEI

Сталеві ванни  Kaldewei

Народження компанії Kaldewei (Німеччина) відбулося в 1918 році і пов'язане з ім'ям Франца Кальдева, а в 1928 році до керівництва фірми увійшов син засновника - Генріх Кальдевай, який форсував виробництво першої сталевої ванни Kaldewei, виготовлення якої почалося 1934 року. Зробивши ставку на технічну досконалість, сучасні технології та інноваційний дизайн компанія із самого початку забезпечила собі лідерство на ринку, а з унікальним матеріалом сталь-емаллю завтовшки 3,5 мм, фірма Kaldewei встановила новий стандарт якості та отримала найвищі обсяги виробництва.

У 1958 року Kaldewei вперше вдалося виготовити «безшовну» ванну, тобто. із цільного сталевого листа без зварювальних швів. Ця безшовна «тягнута» залізна ванна за якісь десятиліття повністю витіснила чавунні ванни, які до цього панували на ринку.

Сьогодні спектр продуктів Kaldewei охоплює ванни та душові піддони із сталевої емалі Kaldewei 3,5 мм, шість різних систем водного масажу, системи монтажу та приладдя для ванн та душових піддонів, перегородки для душових кабін, а також 5-літровий резервуар для гарячої води з електричним. підігрівом, кафлекс-судини та розширювальні баки для опалювальних установок та печей для ванн з вугільним опаленням.

Франц Дітер Кальдевай, який керує підприємством з 1973 року, перетворив його на провідного європейського виробника ванн із найвищими обсягами та стандартами якості. Завдяки співпраці з провідними європейськими дизайнерами ім'я Kaldewei символізує також вибагливий дизайн у сфері ванн.

Ванни та душові піддони Kaldewei відрізняються високою міцністю та малою вагою, стійкістю до стирання, подряпин, ударів та активних середовищ (кислот), та постійно покращуються шляхом технічних інновацій. Тенденція до кращої якості життя та індивідуального оснащення ванною знаходить відображення у різноманітному спектрі продуктів. Kaldewei символізує не лише якість, а й вишуканий дизайн у сфері ванн. Сьогодні компанія пропонує 200 моделей ванн різних кольорів, що вражають своєю оригінальністю і неповторністю.

Немає жодного товару.