Усі товари LAUFEN

LAUFEN – один із провідних світових виробників сантехнічних виробів. Початок історії​ успіху було покладено в 1892 році, коли була заснована фабрика з виробництва керамічних виробів LAUFEN, що випускала цеглу і клінкер. Понад 125 років бренд LAUFEN із легендарною швейцарською точністю виготовляє сантехніку на своїх ультрасучасних фабриках. Швейцарська компанія LAUFEN спеціалізується на рішеннях для ванних кімнат преміум-сегменту. Штаб-квартира розташована в місті Лауфен, недалеко від Базеля. З 1999 року компанія входить до ROCA GROUP.

Унікальність швейцарського бренду LAUFEN полягає у поєднанні:

  • дизайну;
  • якості;
  • функціональності.

Мета компанії LAUFEN – займати лідируючі позиції в галузі технологій, послуг та дизайну.
Компанія LAUFEN випускає продукцію, що дозволяє економно використовувати воду, яка є цінним ресурсом, і, таким чином, демонструє своє дбайливе ставлення до природи та дотримання стандартів екологічно чистого виробництва.
Важлива частина філософії LAUFEN - постійні експерименти з дизайном: настінні підвісні унітази і напольні раковини, що окремо стоять, втілюють нове розуміння естетики. У 2013 році інноваційний матеріал SaphirKeramik стає революційною новинкою, що дозволяє LAUFEN закласти нові стандарти дизайну виробів для ванних кімнат.
LAUFEN асоціюється із досконалістю форм та майстерністю виконання, досягти яких дозволяють передові технології виробництва.
Два виробництва компанії LAUFEN успішно пройшли сертифікацію ISO 14001 та зареєстровані в EMAS ще у 1997 році. Ефективність фабрик була відзначена Європейською премією з охорони навколишнього середовища (European Environment Prize 2007) за видатний менеджмент у сфері навколишнього середовища. Зараз всі фабрики LAUFEN сертифіковані Системою управління навколишнім середовищем та якістю (Environmental and Quality Management Systems) ISO 9001 та ISO 14001. Сантехнічні вироби LAUFEN мають сертифікуючий знак Q-Plus, що підтверджує їх відповідність як вимогам європейських норм, так і високим швам комісією suissetec/VSA.

Немає жодного товару.