Усі товари САНСЕРВИС

ТОВ «Сансервіс» – це молоде підприємство, засноване у 2005 р. у місті Славута. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво меблів для ванних кімнат, а також оптово-роздрібна торгівля сантехнічними виробами.

Меблі для ванної кімнати від виробника "Сансервіс"

Асортимент продукції власного виробництва представлений тумбами, дзеркалами, пеналами та комодами у ванну кімнату різних розмірів та у різному кольоровому виконанні (білі, рожеві, бордові, салатові, темно-сині, блакитні, бежеві, бірюзові, чорні, яскраво-червоні, яскраво-зелені ).
Ми пропонуємо якісні та функціональні меблі для ванних кімнат. Меблі для ванних кімнат повинні приносити не тільки естетичне задоволення, але і бути функціональними. Практично в кожній розмірній групі меблів є кілька варіантів виконання: з різним розміщенням висувних ящиків, поличок, наявністю кошиків для білизни. Широка розмірна лінійка тумб під умивальниками (44-106 см.), пенали різної місткості та ширини, комоди підлогові та навісні, кутові меблі, дзеркала з поличками та шафками дозволять укомплектувати будь-яку за розмірами ванну кімнату.
Постійно розширюючи асортиментний ряд, ми прагнемо того, щоб меблі виробництва ТОВ "Сансервіс" стали синонімом високої якості та сучасного дизайну.
Меблі виготовляються за ГОСТ 16371-93 «Меблі. Загальні технічні умови», пройшла процедуру санітарно-епідеміологічної експертизи із отриманням санітарно-епідеміологічного висновку.
При виробництві корпусу та фасадів меблів використовуються високоякісні ламіновані плити ДСП та МДФ виробництва фірми "Egger" (Австрія), а також виробництва підприємств, що входять до складу швейцарського концерну Swiss Krono Group. Високоякісні хімічні складові клею та дотримання класу емісії формальдегіду Е1 гарантують, що меблі, виготовлені з плит вищезгаданих виробників, є безпечними для Вашого здоров'я.

Чому варто купити меблі для ванної кімнати Сансервіс

  • Всі деталі меблів поґрунтовані та пофарбовані двокомпонентною поліуретановою фарбою, виробництва ICA, Sayerlack (Італія).
  • Меблі Сансервіс комплектуються найкращою фурнітурою таких фірм, як Hettich, Hafele, Кронас, DC, які забезпечують нашим меблям надійність і довговічність.
  • Тумби комплектуються умивальниками виробництва ЗАТ "Славутський комбінат "Будфарфор" (Україна), ТОВ "Церсаніт Інвест" (Україна, Польща).

Продукція Сансервіс, завдяки високій якості та помірним цінам, з успіхом продається у всіх регіонах України, а також вирушає на експорт. Надійні та зручні меблі "Сансервіс", виготовлені на сучасному обладнанні, кваліфікованими, досвідченими працівниками, з екологічно чистих матеріалів, принесуть затишок та добробут у кожний будинок.
Кожен, навіть найвибагливіший покупець, знайде в асортименті ТОВ «Сансервіс» меблі на свій смак, відповідно до його уявлення про ідеальну ванну кімнату.

Немає жодного товару.