Усі товари Елна-Сервіс

Ось вже більше 20 років виробниче об'єднання "Елна-Сервіс" займається розробкою, впровадженням та виробництвом широкого асортименту побутових електронагрівальних приладів, насамперед конвекторів та електричних рушникосушок, і є найбільшим в Україні промисловим підприємством.
Продукція користується попитом як в Україні, так і в багатьох сусідніх країнах.
В процесі виробництва продукції застосовуються сучасні технології та використовуються комплектуючі вироби провідних фірм. Вся продукція "Елна-Сервіс" має сертифікати якості відповідно до діючих стандартів безпеки. Контроль якості починається ще з відбору сировини та матеріалів, а далі проміжні перевірки здійснюються після кожної технологічної операції.
Асортимент електричних рушникосушок різноманітний та відрізняються виконанням, розмірами, кількістю планок та їх рухливістю, функціональними можливостями, потужністю, щоб мати можливість вибору оптимальної моделі.

Переваги торгової марки "Елна-Сервіс":

  • Надійність та гарантія якості;
  • Багаторівневий контроль якості сировини і готової продукції;
  • Великі потужності виробництва, що дозволяють виконувати великі замовлення в оптимальні терміни.

Електричні рушникосушки ТМ "Елна-Сервіс" надійні, довговічні, привабливі зовні та додають гармонії та комфорту.Показано з 1 по 12 із 318 (всього сторінок: 27)