Усі товари FERRO

На початку 90-х років минулого століття гурт FERRO розпочав свою історію з невеликої сімейної компанії. Сьогодні FERRO – це один із найбільших виробників сантехніки Центрально-Східної Європи з головним офісом у Скавині. До складу групи, що домінує суб'єктом якої є FERRO S.A., входять також: FERRO International Sp. z o.o., NOVASERVIS A.S. та NOVASERVIS Romania SRL.
FERRO S.A. – займає лідируючі позиції у галузі санітарної та опалювальної техніки на польському ринку. Підприємство вже понад 20 років виробляє високоякісну сантехніку під маркою FERRO, а також елементи опалювальних систем під власною маркою Weberman. З 14 квітня 2010 року Група FERRO котирується на Фондовій біржі у Варшаві.
Novaservis A.S. - Це компанія, що входить до складу Групи з 2011 року, що діє на ринку санітарної та настановної арматури, лідер за обсягами продажів змішувачів. У Чехії та Словаччині це один із найважливіших виробників та провідний постачальник сантехніки.
Керівництво FERRO завжди прагнуло та прагне розвивати компанію. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, які позитивно впливають на навколишнє середовище, реалізується дане прагнення. Введення інноваційних рішень для змішувачів та душових кабін, дозволяє покупцям економити воду та скоротити витрати.
Домінуючим акцентом компанії FERRO є якість виробленої продукції, а саме її функціональність, безпека та відповідність чинним стандартам. Тому штаб-квартира компанії у Скавіні створила Центр лабораторії та підготовки кадрів, у яких позиції досліджень, створених з ініціативи інженерів FERRO, випробувано прототипи продуктів, що надходять зі стрічки заводу. Всі продукти фірми проходять ідентичну, сувору процедуру перевірки якості. Вони контролюються кожному виробничому етапі.

Змішувачі FERRO – це:

  • Нові технології;
  • Сучасний дизайн;
  • Висока якість;
  • Ергономія.

У колекціях змішувачів FERRO Ви знайдете моделі, що дозволять комплексно облаштувати ванну кімнату.

Немає жодного товару.