Усі товари THERMEX

У Європі провідним спеціалізованим виробником водонагрівачів є Термекс. З моменту свого заснування у 1949 році він зосередив усі свої зусилля в єдиному напрямку – виробництво електричних водонагрівачів.
Спеціалізовані виробники мають у своєму складі усі професійні підрозділи – від науки до виробництва. Неспеціалізовані – обмежуються лише виробництвом. Вкладаючи весь свій науковий та технічний потенціал у вдосконалення водонагрівачів, ТЕРМЕКС сьогодні входить до трійки світових лідерів. Виробляючи 2 мільйони водонагрівачів на рік, Термекс залишається вірним собі. Він вважає, що професіоналізм та вузька спеціалізація – запорука справжнього успіху.

Водонагрівачі та Бойлери Thermex
ТЕРМЕКС краще за інших розуміє, що для створення кращого водонагрівача кожна частина роботи має бути виконана на «відмінно». Тому в концерні є чітко виділені підрозділи:

  • Наукова лабораторія Термекс.
  • Центральне конструкторське бюро Термекс.
  • Завод виробничого обладнання ТЕРМЕКС.
  • Завод із виробництва електричних комплектуючих ТЕРМЕКС.
  • Безпосередньо завод із виробництва водонагрівачів ТЕРМЕКС.

Це далеко не весь перелік підрозділів. Є ще міжнародна сервісна система ТЕРМЕКС, лабораторія досліджень умов експлуатації та інші професійні підрозділи. Неспеціалізовані виробники обмежуються єдиним елементом цього списку – безпосередньо заводом.

Бойлери THERMEX виготовляють на Заводі-автомат
Завод-автомат – один з найважливіших винаходів, що гарантують надійність THERMEX. Лаконічно цю думку можна висловити так: «Людина помиляється, машини – ніколи!»
На будь-якому заводі THERMEX тихо та безлюдно. Пара інженерів періодично перевіряє показання комп'ютерів. Спочатку важко повірити, що це один із найвищих продуктивних заводів у світі. Кожні тридцять секунд із конвеєра сходить новий водонагрівач. З боку здається, що всі ці механізми, агрегати, роботи і навантажувачі є єдиним симфонічним оркестром, що виконує добре відрепетировану п'єсу - саме так працює завод-автомат.

Постійне прагнення до надійності привело компанію THERMEX до думки про повне виключення людського фактору з процесу виробництва та створення повністю автоматизованого заводу-автомата. З цим завданням блискуче впорався підрозділ Mecanica Lorenzi, збудувавши свій перший завод в Італії.

Вражаючий успіх і унікальність концепції ЗАВОДУ-АВТОМАТА підштовхнуло компанію THERMEX до розвитку цієї ідеї та створення нових завод-автомат високотехнологічних заводів-автоматів в інших країнах. Так у 2007 р. в м. Санкт-Петербург був побудований перший у Росії завод-автомат THERMEX з виробництва водонагрівального обладнання. Ступінь автоматизації виробництва складає 94%. Більшість технологічних операцій на заводі здійснюються за допомогою унікальних машин, що існують у єдиному екземплярі. Такий комплексний підхід дозволяє виробляти водонагрівачі, що набагато перевершують найжорсткіші вимоги щодо якості та надійності.

Люди повинні винаходити та творити, але тільки автомати можуть зробити мільйони водонагрівачів бездоганної якості без жодної помилки. У цьому полягає концепція заводу-автомата.

Немає жодного товару.