Усі товари Garanterm

З моменту свого заснування компанія робить ставку на випуск продуктів найвищої якості. У своїй діяльності Garanterm незмінно слідує ідеї свого засновника вченого хіміка пана Гаррі Тейлора - «Створення унікальної побутової техніки з терміном гарантії 100 років за доступною ціною». Цей девіз і досі не втратив своєї актуальності у роботі компанії. Багато виробників тільки обіцяють це, ми ж розробляємо продукт, який дійсно працює довго.

Купити бойлер, водонагрівач Garanterm чи ні?

Інновації завжди були в основі традиції Garanterm, до того ж ми приділяємо величезне значення вивченню споживачів, їх потреб та бажань, а також завжди готові надати конкретні гнучкі та доступні відповіді на їхні запити.
Сьогодні Garanterm – це сучасна техніка, що відповідає всім новим тенденціям, як з погляду дизайну, що дозволяє будь-якому приладу під маркою Garanterm стати невід'ємною частиною Вашого інтер'єру та технічної. Вся техніка Garanterm має широкі можливості та низку унікальних технічних характеристик, здатних миттєво вирішувати такі значущі питання, як комфорт, надійність, економічність.
З нашою технікою ми намагаємося зробити передові технології доступними для кожного, пропонуючи «розумні рішення» у всіх моделях, для того, щоб зробити життя легшим та простішим.
«Ціна не більша, а працює гарантовано довше!» - це гасло резюмує позицію Garanterm на міжнародному, Російському та Українському ринку та підтверджується відмінною від інших технікою з гарантією.

Немає жодного товару.