Усі товари GLOBAL

Підприємство GLOBAL виробляє сучасні високоякісні радіатори опалення вже понад сорок років. Засновано було братами Фарделлі у 1971 році і стало одним із перших масових виробників алюмінієвих радіаторів. Близько 20% своєї продукції GLOBAL реалізує на внутрішньому ринку Італії, а решта 80% поставляється та продається в 40 країнах світу.

Алюмінієві та біметалічні радіатори GLOBAL

Успіхом GLOBAL стало не лише виробництво алюмінієвих радіаторів, а й виготовлення біметалевих секційних радіаторів. За рахунок такого технічного рішення підприємство GLOBAL вийшло на новий якісний рівень виробництва опалювальних приладів та стало відоме на весь світ.
На підприємстві створено власну лабораторію, яка здійснює контроль якості сировини та продукції на всіх стадіях виробництва аж до кінцевого готового радіатора, розробляє нові моделі, веде роботи з удосконалення технологічного процесу та покращення технічних характеристик продукції.
Вся продукція марки GLOBAL має сертифікати якості:

  • 1994 - Сертифікат системи якості виробництва на відповідність нормам ISO 9002,
  • 2001 рік - Сертифікат UNI EN ISO 14001 - 1996,
  • 2003 рік – Сертифікат UNI EN ISO 9001-2000.

Вся продукція, що поставляється на український ринок, сертифікована в системі сертифікації УкрСеПРО.

Ключами до успіху та популярності радіаторів GLOBAL стали:

  • Висока якість продукції;
  • Комфорт експлуатації та монтажу;
  • Уважне ставлення до запитів покупців.

Радіатори GLOBAL мають такі якості, як висока тепловіддача, довговічність, сучасний дизайн, доступна ціна. Широкий модельний ряд дозволить підібрати потрібну модель радіатора під Ваш інтер'єр.Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)