Усі товари AREESTA

Торгова марка Areesta – це європейський бренд, який зарекомендував себе у багатьох країнах світу як одним з надійних та енергоекономічних виробників ​опалювальної техніки. На заводі Areesta виготовляються; водонагрівачі накопичувального типу, проточні водонагрівачі, електричні котли та твердопаливні котли. Усі мощі підприємства знаходяться у Македонії та проходять усі рівні європейського контролю. Для виробництва своєї продукції використовуються якісні компоненти та матеріали, а також високоякісне промислове обладнання.

Бойлер Areesta – чому варто обрати саме його?

  • Автоматична лінія зварювання – зводить до нуля людський фактор та гарантує надійність з'єднань. Герметичність внутрішнього бака тестують тиском 20 Атм.
  • Для виробництва внутрішнього бака використовується легована сталь завтовшки 2,2 мм.
  • Склокерамічна титанова емаль – покриває всю поверхню внутрішнього бака водонагрівача. Завдяки спеціально підібраному складу, коефіцієнт термічного розширення емалі зі сталлю однаковий, емаль не схильна до розтріскування, що дозволяє зберегти внутрішній бак від корозії та гідравлічних ударів.
  • Високоякісні Тени виробництва Thermowatt на заводі в Італії.
  • Екологічно чиста пінополіуретанова теплоізоляція, без вмісту хлору, має товщину 35мм, що гарантує низький коефіцієнт втрати тепла, а значить зменшує витрати на обігрів води.

Купити бойлер Areesta (Аріста) можна замовивши на сайті або за телефоном.Показано з 1 по 12 із 69 (всього сторінок: 6)