Комплектуючі до унітазів

Купити сидіння, кришку для унітазу у Дніпрі

Бажаєте купити унітаз у Дніпропетровську (Дніпрі)? Інтернет-магазин СантехМонтаж представляє Вашій увазі величезний вибір унітазів, які відрізняються за зовнішніми даними, а також за способом встановлення та використовуваним матеріалом для виготовлення.
Унітази в основному виготовляють з фаянсу та порцеляни. Фаянс має велику пористість і значне водопоглинання (близько 9-12%). Тому цей матеріал зазвичай покривають зверху шаром глазурі, яка не тільки виконує декоративну функцію, але й захищає стінки раковини від занадто агресивних засобів для чищення, і забезпечує її більш ефективне очищення при змиванні. Порцеляна виготовляють тільки з найкращих сортів глини, тому матеріал більш щільний, менш пористий і майже не поглинає воду (не більше 0,8%). Якісні фарфорові вироби набагато довше зберігають первозданну гладкість глазурі, тому їх набагато легше підтримувати у чистоті.
Також існують чавунні, сталеві, пластикові, скляні та навіть золоті. Але такі вироби зустрічаються рідко у повсякденному продажу.

Унітази бувають:

 • Підлогові – найпоширеніший тип, який використовується у сучасних будинках та квартирах. Під час встановлення даного виду унітазу не потрібно використовувати спеціальні пристрої. Він досить простий в обслуговуванні та експлуатації. Підлоговий унітаз може припускати використання різних типів бачків, що змивають, що дуже зручно для формування бажаного дизайну вашого санвузла.

 • Підвісні – диво сучасної сантехніки. Вважають, що він заощаджує місце. Але це не зовсім так, оскільки насправді місця від установки підвісного унітазу заощаджується не багато – зливний бочок монтується у спеціальну нішу у стіні, яка також займає певне місце. Але унітаз без ніжки зручний у плані збирання, під ним не скупчується сміття.

 • Приставні – схожі на підвісні унітази, зливний бачок також ховається у стіну, а сам унітаз присувається до неї впритул.

Чаші унітазів за своєю конструкцією бувають:

 • Тарілчасті - чаші з платформою всередині, які нагадують своїм зовнішнім виглядом тарілку.
 • Козиркові – чаші, внутрішня частина яких складається з платформи розташованої під певним кутом щодо підлоги, що закінчується лункою у своїй нижній частині. Кут цієї платформи зазвичай становить 30-45 градусів.
 • Воронкоподібні - є воронкою, лунка в якій розташована, як правило, в самому центрі чаші.

Унітази по типу змивання бувають:

 • З прямим змиванням – вода зі змивного бачка не змінює напрямок руху;
 • Зі зворотним (круговим) змиванням – вода змінює напрямок руху на протилежне початковому і повністю омиває всю раковину, роблячи процес змивання більш якісним.
 • Без ободковий змив.
Існує декілька систем змивання бачка унітазу:
 • Однокнопкова – найбільш популярний вид унітазів. Процес змивання відбувається одним натисканням кнопки.
 • Двокнопкова - дозволяє економити воду і не забруднювати каналізацію зайвими стоками: при натисканні однієї кнопки використовується від 2 до 4 літрів води, при використанні іншої - від 4 до 8-ми.
 • Аквастоп (або стоп-режим) – у кришці бачка розташована лише одна кнопка, яка регулює подачу води: одне натискання – води виливається, друге натискання – вода виливатися припиняє.
Унітази за конструкцією спуску поділяються на:
 • Горизонтальні такий спосіб змиву часто називають універсальним, оскільки за допомогою перехідника трубу можна виводити як у стіну, так і в підлогу. Він найчастіше зустрічається у фінських, шведських моделях.
 • Вертикальні - забезпечується трубою, що виходить у підлогу, для чого потрібна відповідна система каналізації. Тому найчастіше ця система випуску використовується в індивідуальній забудові.
 • Косі – забезпечується трубою, спрямованою вниз під кутом 30-45 градусів, зустрічається досить часто, особливо у вітчизняній продукції.

Інтернет-магазин СантехМонтаж пропонує великий вибір унітазів провідних виробників: KOLO, ROCA, CERSANIT.
Також у нашому магазині Ви можете не тільки купити унітаз, але й отримати якісні послуги з монтажу, які нададуть Вам наші фахівці. Ми завжди будемо раді допомогти Вам у виборі ідеального унітазу.

Часті питання про комплектуючі до унітазів

Який асортимент найпопулярніших товарів у категорії комплектуючі до унітазів?

Комплектуючі до унітазів представлені у кількості 65 позицій.

Які супутні товари представлені у магазині Сантехмонтаж?

Пропонуємо також вибрати та купити товари з доступних категорій: Унітази Комплектуючі до унітазів

Найбюджетніша позиція з категорії  комплектуючі до унітазів  в інтернет магазині santehmontazh.dp.ua коштує 396 ₴

Яка ціна на комплектуючі до унітазів у нашому магазині?

Вартість варіюється від 396 ₴ до 10 879 ₴

Оцініть переваги покупки у нас - ми чекаємо на ваш дзвінок (098) 540 02 20.Показано з 1 по 12 із 65 (всього сторінок: 6)