Усі товари MIRADO

Радіатори MIRADO виробляються на території України в м. Одеса на заводі "Сан Тех Рай". Це перше підприємство, яке почало випускати радіатори для України на італійському обладнання з 25-річною гарантією від заводу. У радіаторах Мірадо закладено високу якість, інноваційні технології та італійський дизайн.

Біметалічні та алюмінієві радіатори MIRADO

Радіатори "MIRADO" поєднують у собі високі експлуатаційні характеристики, красу, а також високий комфорт. Радіатори розроблені таким чином, щоб були відсутні гострі кути, задирки та нерівності. Радіатори призначені для встановлення в індивідуальних системах опалення, системах централізованого опалення, а також в системах з теплоносієм.
Із застосуванням нових технологій від провідних світових виробників досягається найкраща якість продукції. Постійний контроль кожному етапі виробництва, від заготівлі до заводської упаковки. Компанія сертифікована за системою управління якістю ISO 9001.
Довговічність покриття досягається за рахунок двоступеневого фарбування методом анафорезу та електростатичного напилення порошкової фарби з попереднім зовнішнім та внутрішнім покриттям радіатора оксидною плівкою, яке продовжує термін служби понад 30 років.Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)