Усі товари DaVinci

Сталеві радіатори DaVinci – це сучасний продукт найвищої якості. Вони виробляються на словацькому заводі U.S.Steel Košice, який вже понад 100 років займається виробництвом та обробкою сталі. Компанія U.S.Steel Košice – одна з найбільших провідних виробників листового прокату у центральній Європі. Також, крім листової сталі, компанія виробляє спірально зварені труби та сталеві панельні радіатори. Виготовлення радіаторів має багаторічну традицію з 1968 року.
Радіатори DaVinci та конвектори виготовляються із сталевих листів холодного прокату, які виготовляють компанія U.S.Steel Košice відповідно до STN EN10130+A1. Листи низької вуглецевої сталі, що використовуються, характеризуються підвищеною міцністю і гарною зварюваністю.

Радіатори DaVinci

мають підвищену тепловіддачу. Визначення номінального теплового потоку радіаторів DaVinci зроблено відповідно до стандарту EN 422 у лабораторії Технічного університету у місті Штутгарт. Радіатори отримали 2005 року знак CE від Машинобудівного досвідченого інституту SZU BRNO (CE 1015).
Радіатори DaVinci застосовуються для опалення житлових, офісних та громадських приміщень.
Вся продукція DaVinci сертифікована в Україні.Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)