Унітази

Купити унітаз в Дніпрі   

Інтернет-магазин сантехніки "СантехМонтаж" допоможе Вам з вибором унітазу і його установкою!

Хочете купити унітаз в Дніпропетровську (Дніпрі)? Інтернет-магазин сантехніки "СантехМонтаж" представляє Вашій увазі величезний вибір унітазів, які відрізняються за зовнішніми даними, а також за способом установки і використовуваних матеріалів для виготовлення.
Унітази в основному виготовляють з фаянсу і порцеляни. Фаянс має велику пористисть і значне водопоглинання (близько 9-12%). Тому цей матеріал зазвичай покривають зверху шаром глазурі, яка не тільки виконує декоративну функцію, але і захищає стінки раковини від занадто агресивних чистячих засобів, і забезпечує її більш ефективну очистку при змиванні. Фарфор виготовляють тільки з найкращих сортів глини, тому матеріал більш щільний, менш пористий і майже не поглинає воду (не більше 0,8%). Якісні фарфорові вироби набагато довше зберігають первозданну гладкість глазурі, тому їх набагато легше підтримувати в чистоті.
Також існують чавунні, сталеві, пластикові, скляні та навіть золоті. Але такі вироби зустрічаються рідко в повсякденному продажу.

   Унітази бувають:

  • Підлогові - найбільш поширений тип, який використовується в сучасних будинках і квартирах. Під час установки даного виду унітазу не потрібно використовувати спеціальних пристроїв. Він досить простий в обслуговуванні і експлуатації. Підлоговий унітаз може припускати використання різних типів бачків, що змивають, що дуже зручно для формування бажаного дизайну вашого санвузла.
  • Підвісні - диво сучасної сантехніки. Вважають, що він економить місце. Але це не зовсім так, оскільки насправді місця від установки підвісного унітазу економиться не багато - зливний бочок монтується в спеціальну нішу в стіні, яка також займає певне місце. Але унітаз без ніжки зручний в плані прибирання, під ним не скупчується сміття.
  • Приставні - схожі на підвісні унітази, зливний бачок також ховається в стіну, а сам унітаз присувається до неї впритул.

 Чаші унітазу за своєю конструкцією бувають:

  • Тарілчасті - чаші з платформою всередині, які нагадують своїм зовнішнім виглядом тарілку.

  • Козиркові - чаші, внутрішня частина яких складається з платформи розташованої під певним кутом щодо статі, що закінчується лункою у своїй нижній частині. Кут цієї платформи становить зазвичай 30-45 градусів.

  • Воронкоподібні - являє собою лійку, лунка в якій розташована, як правило, в самому центрі чаші.

   Унітази за типом змивання бувають: 

  • З прямим змиванням - вода з бачка, що змиває, не змінює напрямок руху;
  • З зворотним (круговим) змиванням - вода змінює напрямок руху на протилежне початковому і повністю омиває всю раковину, роблячи процес змивання якіснішим.
  • Безободковий змив.
   Існує кілька систем зливу бачка унітазу:
  • Однокнопкова - найбільш популярний вид унітазів. Процес змивання відбувається в одне натискання кнопки.
  • Двокнопкові - дозволяє економити воду і не забруднювати каналізацію зайвими стоками: при натисканні однієї кнопки використовується від 2 до 4 літрів води, при використанні іншої - від 4 до 8-ми.
  • Аквастоп (або стоп-режим) - в кришці бачка розташована лише одна кнопка, яка регулює подачу води: одне натискання - води виливається, друге натиснення - вода виливатися припиняє.
 Унітази у конструкції спуску підрозділяються на:
  • Горизонтальні - такий спосіб змиву часто називають універсальним, оскільки за допомогою перехідника трубу можна виводити як в стіну, так і в підлогу. Він найчастіше зустрічається в фінських, шведських моделях.
  • Вертикальні - забезпечується трубою, що виходить в підлогу, для чого необхідна відповідна система каналізації. Тому найчастіше ця система випуску використовується в індивідуальній забудові.
  • Косі - забезпечується трубою, спрямованої вниз під кутом 30-45 градусів, зустрічається досить часто, особливо у вітчизняній продукції.

Інтернет-магазин "СантехМонтаж" представляє великий вибір унітазів провідних виробників: KOLO, ROCA, CERSANIT. Також в нашому магазині Ви можете не тільки купити унітаз, але і отримати якісні послуги його монтажу, які нададуть Вам наші фахівці.

Ми завжди будемо раді допомогти Вам у виборі ідеального унітазу.

Часті питання про унітази

Який асортимент найпопулярніших товарів у категорії унітази?

Унітази представлені у кількості 142 позицій.

Які супутні товари представлені у магазині Сантехмонтаж?

Пропонуємо також вибрати та купити товари з доступних категорій: Унітази

Найбюджетніша позиція з категорії  унітази  в інтернет магазині santehmontazh.dp.ua коштує 396 ₴

Яка ціна на унітази у нашому магазині?

Вартість варіюється від 396 ₴ до 21 501 ₴

Оцініть переваги покупки у нас - ми чекаємо на ваш дзвінок (098) 540 02 20.Показано з 1 по 12 із 136 (всього сторінок: 12)