Усі товари Geberit

Група Geberit є лідером європейського ринку в галузі сантехніки з організацією глобального масштабу. З 1874 року підприємство є піонером своєї галузі та постійно створює нові тенденції завдяки інноваційним системним рішенням.

Сантехніка торгової марки Geberit у всьому світі

Представництва Geberit діють у 41 країні світу. Основна частка оборотного капіталу створюється на головних європейських ринках, що мають великий потенціал зростання, у Центральній та Східній Європі, Франції, Великій Британії, Скандинавських країнах, а також у Північній Америці, Китаї, Індії та Південно-Східній Азії. На ринках в Азії та Північній Америці ми пропонуємо вироби, які відповідають регіональним особливостям попиту. З цією метою існують місцеві спеціалізовані центри в Шанхаї (Китай) та Чикаго (США). Наша компанія має 17 виробничих підприємств у 8 різних країнах. Головні виробничі підприємства знаходяться у Швейцарії, Німеччині та Австрії.

Асортимент продукції Geberit підходить як для новобудов, так і для ремонту та модернізації. Вона охоплює такі галузі виробництва як сантехнічні системи (інсталяційні системи, змивні бачки та внутрішні механізми змиву, змішувачі та системи змиву, пристрої підключення, унітази-біде) та трубопровідні системи (системи каналізації будівель та системи постачання). Вироби торгової марки Geberit – це інноваційні, довговічні та екологічно ефективні товари, які пропонують високу функціональність для клієнтів з галузі торгівлі та виробництва, а також кінцевих споживачів. У 2013 році компанія Geberit налічувала 25 власних навчально-освітніх центрів у Європі та за океаном, в яких, використовуючи системи та інструменти програмного забезпечення Geberit, щорічно здобувають освіту та підвищують кваліфікацію близько 30 000 сантехніків, інженерів-проектувальників та архітекторів.

У 2013 році оборот групи Geberit становив 2,3 млрд. швейцарських франків. Група у всьому світі налічує близько 6200 співробітників. З 1999 року компанія з головним офісом у Йоні/SG котирується на швейцарській біржі. У 2012 році акції компанії Geberit були включені до індексу SMI (Swiss Market Index)

Немає жодного товару.