Усі товари Тёплый мир

ТМ "Тёплый мир" - підприємство-виробник електричних рушникосушарок, що гарантує якість і довгий термін експлуатації приладу. Виробниче підприємство забезпечує повний цикл виготовлення електричних рушникосушарок - починаючи від отримання тільки якісної вихідної сировини і закінчуючи упаковкою і відвантаженням готових виробів споживачеві. Вся продукція сертифікована.
Електричні сушарки для ванної мають трубчасту конструкцію, всередині якої є нагрівальний елемент. Прилади виготовляються відповідно до чинних стандартів із сталі високої якості. Зовнішнє покриття - порошковий барвник, що захищає виріб від корозії.
Сушарка для рушників від ТМ «Тёплый мир» - це найкраще технічне рішення з високою тепловіддачею і низьким енергоспоживанням.
В процесі виробництва вся продукція компанії проходить багатоступінчастий контроль, тому ви можете бути впевненими в безпеці і надійності сушильного виробу:

  • матеріал труб - високоякісна сталь з антикорозійними властивостями;
  • забарвлення - порошковий спосіб, що дає стійке до пошкодження і впливу вологи покриття;
  • гнучкий кабель - оснащений силіконовою високотемпературною ізоляцією, що не перегорає на стику ліній нагрівання;
  • енергоефективність;
  • незалежність від центрального водопостачання, можна встановити в будь-якому зручному місці.

Рушникосушарки "Тёплый мир" - це поєднання якості, надійності і при цьому доступні за ціною.Показано з 1 по 12 із 19 (всього сторінок: 2)