Радіатори опалення

Радіатор опалення - один з найважливіших приладів в кожному будинку, завданням якого є передача тепла в приміщення від опалювальної системи. І вибір його здається завданням досить нескладним, але варто враховувати, що в даному питанні є свої нюанси.
Як опалювальні прилади, вони широко поширені як в місті Дніпро, так і в інших населених пунктах України ще з часів Радянського Союзу, тому, на даному етапі, у власників квартир і приватних домоволодінь стоїть питання про планову заміну застарілих пристроїв. Актуальними батареї є також і для власників квартир в новобудовах, які роблять там перший ремонт і облаштовують систему опалення. Не обійтися без них і в приватному будинку. Радіатор являє собою нагрівальний прилад з теплообмінником, призначенням якого є ефективне розсіювання тепла в приміщенні. У ролі ж теплоносія, як правило, виступає технічна вода. Тепло, що розсіюється радіатором, передається повітрю, яке циркулює в приміщенні і, тим самим, обігріває його.

На що звертати увагу при виборі радіатора?

Сьогодні на ринку приладів для опалення існує дуже великий вибір батарей, і саме з цієї причини необхідно врахувати безліч чинників, щоб розуміти, який варіант найбільше підійде для вашої системи опалення.
Вибираючи радіатори необхідно, перш за все, звертати увагу на матеріал, з якого вони зроблені, так як саме він впливає на тепловіддачу, вагу і довговічність експлуатації даного приладу. Розглянемо види радіаторів для побутового опалення.

  1. Алюмінієві - легкі і міцні прилади, мають гарну тепловіддачу і високу ефективність. Недоліком алюмінієвих радіаторів є можлива корозія. Використовувати їх краще всього в будинках або квартирах з автономною системою опалення, так як вони чутливі до стрибків тиску і якості води.
  2. Біметалеві - це міцні та довговічні радіатори з високою тепловіддачею. Мають стійкість до низької якості теплоносія і витримують високий тиск. Відрізняються сучасним дизайном, підходять до будь-якого інтер'єру. Використовуються в квартирах з централізованою системою опалення.
  3. Сталеві - радіатори, які відрізняються сучасним дизайном, невеликою вагою і гарною тепловіддачею. Їх рекомендується використовувати в будинках або квартирах з автономною системою опалення. Не бажано встановлювати сталеві радіатори у вологих приміщеннях.
  4. Чавунні - довговічні, зносостійкі, стійкі до корозії і високого тиску радіатори. Основними недоліками є невисока тепловіддача, велика вага, яка ускладнює їх монтаж, тривале нагрівання та охолодження. Використовуються в квартирах з централізованою системою опалення.

Також існує і класифікація, що розділяє радіатори по їх конструктивним особливостям. Відповідно до неї батареї бувають:

  1. Панельні - це зварна конструкція з двох аркушів, з'єднаних між собою за допомогою зварного шва. Усередині кожного аркуша присутні спеціальні канали, через які і протікає теплоносій.
  2. Секційні - це елементні конструкції, складові частини яких з'єднуються між собою за допомогою різьбових ніпелів. Відрізняються своєю можливістю масштабуватися, завдяки якій є можливість зібрати необхідну кількість секцій.
  3. Трубчасті - це неразборна конструкція, що складається з вертикальних сталевих труб, з'єднаних між собою за допомогою зварювання.

Другим важливим критерієм при підборі радіаторів повинна бути потужність, від якої, в свою чергу, буде залежати кількість секцій. При розрахунку даного показника за основу береться площа опалювального приміщення, а також параметри самого опалювального агрегату.

Розрахунок потужності радіатора

Для того, щоб правильно розрахувати, яка кількість секцій має бути в радіаторі, необхідно знати показники тепловіддачі однієї секції, які, в свою чергу, залежать від моделі радіатора. Будівельний стандарт потужності радіатора на 1 м2 становить 100 Вт.
 
Формула для розрахунку кількості секцій:
К = S*100/P, де:
К - кількість секцій;
S - площа приміщення;
Р - теплова потужність секції.
Наприклад, Ваша кімната 25 м2.
Значить, К=25*100/180=13.88 секцій (округляємо в більшу сторону). Тобто, необхідно 14 секцій. Якщо приміщення кутове, то отриману кількість секцій потрібно помножити на коефіцієнт 1.2, тобто, в такому випадку, знадобиться вже 17 секцій.
Не варто випускати з уваги і робочий тиск системи, а також діаметри труб - іноді це може відігравати вирішальну роль при підборі.
Важливим є і зовнішній вигляд опалювального приладу. Варто відзначити, що сталеві, алюмінієві і біметалічні батареї гармонійно впишуться в інтер'єр практично будь-якого приміщення, тоді як у випадку з чавунними, може знадобиться більш пильний підбір дизайну.

Де купити радіатори опалення в Дніпрі?

Великий вибір даних опалювальних приладів представлений в будівельних гіпермаркетах, на господарських ринках, а також в спеціалізованих магазинах і салонах сантехніки.
Купити радіатори опалення в Дніпрі (Дніпропетровську) легко, швидко і надійно можна в інтернет-магазині сантехніки «Сантехмонтаж». Широкий асортимент товару відомих виробників представлений на сторінках нашого каталогу. У нас ви знайдете великий вибір продукції відомих вітчизняних і європейських виробників як недорогого, так і середньобюджетного сегменту. Не знаєте які радіатори опалення краще вибрати, щоб забезпечити комфорт в будинку або квартирі і, при цьому, економити кошти? Фахівці інтернет-магазину сантехніки «Сантехмонтаж» нададуть Вам якісну консультацію і ознайомлять з особливостями вибору радіаторів в залежності від їх виду і типу опалення.
Купуючи опалювальні радіатори в «СантехМонтаж», ви також будете мати можливість скористатися послугами наших фахівців по їх монтажу.
Залишилися якісь питання? Телефонуйте, і ми обов'язково вам допоможемо!

Часті питання про радіатори опалення

Який асортимент найпопулярніших товарів у категорії радіатори опалення?

Радіатори опалення представлені у кількості 251 позицій.

Які супутні товари представлені у магазині Сантехмонтаж?

Пропонуємо також вибрати та купити товари з доступних категорій: Радіатори опалення

Найбюджетніша позиція з категорії  радіатори опалення  в інтернет магазині santehmontazh.dp.ua коштує 316 ₴

Яка ціна на радіатори опалення у нашому магазині?

Вартість варіюється від 316 ₴ до 15 519 ₴

Оцініть переваги покупки у нас - ми чекаємо на ваш дзвінок (098) 540 02 20.



Показано з 1 по 12 із 251 (всього сторінок: 21)