Бойлери та водонагрівачі Midea

На сьогоднішній день компанія Midea є одним з головних творців домашнього комфорту і орієнтувала свою бізнес-модель на адаптацію побутової техніки відповідно до справжніх потреб покупців, зберігаючи ефективну вартість усієї продукції.

Завдяки понад 150 000 співробітникам і присутності в більш ніж 195 країнах, у тому числі в Україні, продукція Midea торкається життя мільйонів людей і сімей за допомогою нагріву води, обробки повітря, охолодження, прання, малого та великого кухонного приладдя, водопостачання, догляду за підлогою та освітлення.

Midea - китайська компанія, яка була заснована в 1968 році. Продукція світового лідера з виробництва побутової техніки під власним брендом з’явилась в Україні в 2019 році. За цей час мережа магазинів та сервісних центрів розповсюдилась по всій країні.

На виробничих майданчиках Midea існує окрема система контролю якості сбірки та якості комплектуючих. Сертифікат відповідності ISO 9001.

Декларація відповідності RoHS. Всі комплектуючі виготовлені виключно з безпечних матеріалів, що не шкодять здоров’ю та навколишньому середовищу.

Завжди ергономічний дизайн. Щороку Midea отримує понад 40 нагород за дизайн виробів на різних глобальних виставках дизайну, таких як Red Dot, iF та Good Design Award.

Переваги продукції Midea:

  • Підтримка найсучасніших технологій;
  • Висока якість;
  • Зручна система управління;
  • Довговічність;
  • Доступна вартість;
  • Привабливий дизайн.

​Вибір Midea – це інвестиція в комфорт і надійність.Показано з 1 по 12 із 28 (всього сторінок: 3)