Усі товари RAVAK

RAVAK - Надихаючі Ванні Кімнати

Компанія RAVAK створює надихаючі ванні кімнати, продумані до найдрібніших деталей. Під маркою RAVAK поставляються комплексні рішення для сучасних ванних кімнат у вигляді цілісних концепцій, що включають акрилові ванни з можливістю встановлення в них гідромасажних систем, душові кабіни і двері, умивальники, меблі для ванних кімнат, змішувачі і широкий асортимент дизайнерських аксесуарів.
Ідеї ​​та рішення компанії RAVAK ґрунтуються на більш ніж двадцятирічному досвіді роботи, в результаті якого вони стали одним з найбільших чеських виробників обладнання для ванних кімнат та утримують цю домінуючу позицію в Центральній Європі і до сьогодні. Своїм клієнтам компанія RAVAK гарантує відповідальний підхід до кожного, стабільність, безперервність виробничого процесу та перевірену якість усіх виробів.
Компанія RAVAK була заснована в 1991 році як товариство з обмеженою відповідальністю, пізніше, в 1997 році стала акціонерним товариством, і з самого початку зветься іменем своїх засновників – сім'ї Варжекових (Vařekových) і Крейсових (Kreysových). Обидві сім'ї досі активно керують компанією.
Гарну ванну кімнату хоче мати кожен, і для цього Вам не потрібно йти на компроміси. Концепції та продукція RAVAK допоможуть прийти до такого рішення інтер'єру ванної кімнати, в якій поміститься все, що Вам необхідно для комфортного купання та душ.За час свого існування бренд RAVAK потрапляв до багатьох номінацій відомих національних та міжнародних конкурсів. Рішення дизайнерів RAVAK адалрегулярно включаються до номінацій щорічної премії Академії дизайну ЧР Czech Grand Design, професійна громадськість відзначає їх своєю нагородою (Elle Decoration Award), а в 2015 році одна з концепцій д/ванних кімнат (10°) отримала найпрестижнішу нагороду на європейському континенті. Red Dot 2015 року за інноваційний дизайн. Довіртеся перевіреному професіоналами дизайну.

Купити сантехніку RAVAK в інтернет-магазині "СантехМонтаж"

Немає жодного товару.