Усі товари COLOMBO

Сантехніка Colombo

Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної та надійної санітарної кераміки. Протягом останніх років пропозиція від ТМ Colombo значно розширилася. Сьогодні під торговою маркою Colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку, акрилові ванни та меблі для ванних кімнат.
Вироби під TM Colombo – це сучасний дизайн, ергономічність, практичність та оптимальні ціни.
Успіх ТМ Colombo гарантують використання високоякісної сировини, сучасних технологій та обладнання, оригінальних технічних рішень, висококваліфікований персонал та сучасні методи управління.

Вся продукція ТМ Colombo виготовляється відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Стабільність технологічних процесів, багатоступінчастий контроль та сучасні методи організації виробництва дозволяють отримувати продукцію високої якості.
З 2015 року бренд Colombo входить до асортиментного портфеля корпорації Geberit Group.

Виробництво санітарної кераміки

Санітарна кераміка Colombo виготовляється на Славутському комбінаті «Будфарфор» (Хмельницька обл., Україна). «Будфарфор» - це одне із найстаріших підприємство з виробництва санітарно-керамічних виробів у Європі зі столітнім досвідом та багатими традиціями. Першу партію сантехнічних виробів було випущено 1910 р. З 2006 р. комбінат входить до складу міжнародної групи Sanitec. З 2015р. "Будфафор" увійшов до складу концерну Geberit Group.
Сьогодні «Будфарфор» – високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва санітарної кераміки, оснащене сучасним обладнанням від провідних європейських виробників. На комбінаті впроваджено найпередовішу у світі технологію лиття сантехніки в полімерні форми під високим тиском.
Тут виготовляється понад 100 найменувань продукції (унітази, змивні бачки, умивальники різних типів, п'єдестали під умивальники, біде, пісуари). Виробничі потужності комбінату «Будфарфор» становлять понад 3,1 млн. одиниць санітарної кераміки на рік.
Постачання санітарної кераміки комбінату здійснюються через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, в країни СНД та Західної Європи.
За відгуками покупців, які вже зробили свій вибір на користь сантехніки Colombo, вона чудово вписується в інтер'єр ванних кімнат невеликих розмірів, відрізняється сучасним дизайном, а головне доступна для споживача з будь-яким рівнем доходів.
Історія комбінату «Будфорфор».

Виробництво акрилових ванн

Акрилові ванни Colombo виготовляються на фабриці, розташованій у п. Димер Київської обл., Україна. Це сучасне підприємство, засноване у 2006 році, і на сьогоднішній день є найбільшим виробником акрилових ванн в Україні. На підприємстві встановлено обладнання провідних європейських виробників. Акрилові ванни Colombo відповідають європейським нормам якості.

Виробництво меблів для ванних кімнат

Меблі ТМ Colombo виготовляються з екологічно безпечних матеріалів на новітньому обладнанні за найсучаснішими технологіями.
Для збирання меблів Colombo використовується фурнітура високої якості.

Немає жодного товару.