Усі товари ROCA

Купити Сантехніку ROCA в інтернет-магазині СантехМонтаж 

   розпочав свою діяльність як компанія, яка зробила чавунні радіатори для опалення житлових приміщень на заводі в Гаві, недалеко від Барселони. Після цих перших радіаторів фірма розширила свій портфель з виробництвом котлів. У 1929 році Roca увійшов до ванної кімнати, розпочавши виробництво ванн.
Завжди уважні до змін у суспільстві, пов'язаних із водною культурою, основним природним ресурсом. Компанія Roca взяла на себе в 1936 році завдання виготовлення склоподібної технології порцеляни ванної кімнати.
У 90-ті роки група розробила перший етап міжнародної експансії, в основному заснований на створенні комерційних філій та підписання угоди з місцевими провідними брендами. Крім Португалії та Франції, присутність Roca почав поширюватися по Великобританії, Німеччині, Італії, Україні, Марокко, Аргентина, Бразилія та Китай.
Поворотним моментом процесу інтернаціоналізації відбувся у 1999 році, з придбанням швейцарського Keramik Holding Laufen, четвертого світового виробника у ті дні. Придбання Лауфен дозволило Групі зміцнити свої позиції на стратегічних ринках, де бренд мав менше присутності, таких як Східна Європа, Бразилія та США.
У 2005 році Roca оголошує амбітний стратегічний план, зосереджений на ванних кімнатах, досягнення світового лідерства в галузі в 2006 році.
Сьогодні комерційна мережа Roca поширюється більш ніж у 135 країнах, наданих його 76 виробничих підприємств та більш ніж 20 000 співробітників по всьому світу.

Купити Сантехніку ROCA у Дніпрі

Немає жодного товару.