Усі товари TERMORAD

На сьогоднішній день TERMORAD – це успішна сербська компанія, яка належить сімейству ​Rajević ще з 1994 року. Завод з виготовлення водонагрівачів "TERMORAD Group Group" знаходиться в західній частині Сербії, недалеко від міста Пожега.
Протягом багатьох років компанією TERMORAD накопичувався необхідний професійний досвід, безперервно проводилася додаткова підготовка співробітників, постійно йшла модернізація технологічного процесу виробництва - всі ці складові стали фундаментом у становленні та успіху TERMORAD.

Продукція TERMORAD відповідає європейським стандартам якості. Широкий та різноманітний асортимент водонагрівачів від 10 до 500 літрів представлений компанією TERMORAD. Пропонуються моделі бойлерів із баками наступних типів:

  • З емальованими внутрішніми баками;
  • З внутрішніми баками із нержавіючої сталі;
  • З поліпропіленовими баками.

Водонагрівачі, які виробляє TERMORAD, бувають комбінованими та електричними, а також призначені для різного виду монтажу. Кожен зможе підібрати собі відповідний бойлер, виходячи зі своїх потреб та можливостей.
Контроль якості продукції відбувається на всіх етапах виробництва, тому компанія TERMORAD гарантує її безпеку і завойовує довіру споживачів.

Немає жодного товару.