Усі товари Q-tap

Комфорт, практичність, стиль - ось що є основою виробництва сантехніки Q-tap.Компанія Q-tap Sanitary Ware Co, LTD - це відомий, надійний виробник сантехніки, що швидко завойовує популярність. Q-tap була створена у 1983 році в Китаї. На сьогоднішній день торгова березня Q-tap надає найрізноманітніший асортимент якісної сантехніки для ванної кімнати та кухні:

  • Душові кабіни та бокси;
  • Змішувачі та душові стійки з латуні;
  • Кераміка;
  • Рушникосушки та аксесуари для ванної кімнати.

Компанія Q-tap має власне високотехнологічне виробництво в Китаї, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виготовлення, вчасно реагувати на нововведення на ринку, розробляти власні та впроваджувати їх, постійно модернізувати та вдосконалювати виробництво.
У розпорядженні компанії Q-tap є ще й науково-дослідні лабораторії, в яких розробляються нові та модернізуються існуючі моделі, а також проводиться експертна оцінка рівня якості та безпеки виробленого товару.
Сучасне технічне обладнання, яке працює під контролем досвідчених фахівців - фундамет виробництва компанії Q-tap, за допомогою якого проектується і створюється величезний асортимент продукції, що заслуговує на бездоганну репутацію і довіру не тільки завдяки високим оцінкам клієнтів у всьому світі, але й сертифікатам BSCI, ISO9001 , ISO14001, CE, CUPC, CSA, WRAS, ROHS, ACS - документальне підтвердження високої якості та безпеки сантехніки Q-tap.
Q-tap успішно конкурує з відомими Європейськими брендами, надаючи своїм покупцям високоякісний та надійний товар за доступними цінами.Показано з 1 по 12 із 1233 (всього сторінок: 103)