Бойлери та водонагрівачі Tadiran

Tadiran Power Ltd. (Нью-Йорк, США) - це високотехнологічна компанія, що займається виробництвом та дистрибуцією різного кліматичного обладнання та альтернативних джерел енергії по всьому світу.

Tadiran був заснований у 1962 році у складі військово-промислового комплексу Ізраїлю та має понад 60 років досвіду випуску побутової та військової телекомунікаційної техніки, засобів зв'язку, різних елементів живлення, холодильників та кондиціонерів. У 2005 році в США була зареєстрована дочірня компанія Tadiran Power Ltd., що спеціалізується на холодильному, кліматичному та енергозберігаючому обладнанні.

Завдяки використанню широкого спектру сучасних рішень щодо створення оптимальних умов клімату та низького енергоспоживання як у житлових, так і у комерційних приміщеннях Tadiran відомий у всьому світі у сфері кліматичних та енергозберігаючих технологій.
Використовуючи науково-технічні розробки та 60-річний досвід Tadiran на ринку кліматичних систем гарантують вам, що кожен замовник буде задоволений високим рівнем обслуговування та надійністю обладнання.
Придбавши звання компанії високих та нових технологій, Tadiran отримав низку професійних сертифікатів, включаючи TUV, ISO, CE, EAC, RoHS, IPXO, ISO9001, ISO14001.

Немає жодного товару.