breadcrumbs_revolution_theme

Посилення піддону душової кабіни.

Сучасна сантехніка для ванної кімнати відрізняється великою різноманітністю. Сьогодні в цей асортимент входять зручні душові кабіни, які встановлюються без особливих труднощів. Основною деталлю такої кабіни є піддон, від якого більшою мірою буде залежати комфорт використання, простота монтажу і підключення. Одним з найпопулярніших є акриловий піддон, який відрізняється порівняно доступною ціною, практичністю і легкістю.
Як правило, гідробокси і душові кабіни виробництва Китай мають мінімальну товщину акрилу, достатню тільки для утримання ваги людини або натягу. У той час як європейські виробники намагаються зробити полотно акрилу товщиною мінімум від 5мм, але лякають своєю вартістю. Існує багато технологій виробництва піддонів для гідробоксів і душових кабін, але найшвидший, дешевий, а тому і найпоширеніший спосіб - видавлювання листа акрилу за формою. При такій обробці товщина шару пластика зменшується через його розтягування. Відповідно і надійність різко падає.
Але не варто засмучуватися - рішення є!

За допомогою даного способу ми створюємо додаткове дно, де навантаження, що створюється людиною яка знаходиться в піддоні, розподіляється по всій його площині. Таким чином, людина більше не буде відчувати дискомфорт і хиткість конструкції під час прийому душу.
Посилення потрібно застосовувати до 90% Китайських піддонів.