breadcrumbs_revolution_theme

Установка бойлера Дніпро

Якісно і недорого проводимо роботи з монтажу, профілактики (чищення внутрішнього бака з заміною магнієвого аноду), а також ремонту водонагрівачів.
При підключенні водонагрівача використовуються тільки якісні матеріали. Вартість матеріалів оплачується окремо. У разі надання матеріалів клієнтом, він сам несе відповідальність за їх надійність і справність.

Ціни на послуги з установки водонагрівачів.

Монтаж Бойлера на нове місце придбаного в нашому магазині - 1400грн.

Монтаж Бойлера на нове місце придбаного не в нашому магазині - 1600грн.
Монтаж Бойлера з відміткою
  на підготовлене місце або заміна старого - 700грн.
Монтаж Бойлера з відміткою  на підготовлене місце або заміна старого  БЕЗКОШТОВНО!!!

Монтаж Бойлера, що не приймає участь в акції, на підготовлене місце або заміна старого від 800грн.

Виклик майстра додому для замірів і прорахунків - 350грн.


Також надаємо послуги з профілактики (чищення) і ремонту водонагрівачів

На сьогоднішній день бойлер - важлива складова комфортного життя кожної сім'ї!
Навіщо чистити бойлер і як часто це робити? Багато хто задає ці питання і часто недооцінюють важливість профілактичних заходів.
Бойлер - це великий емальований бак, в якому все дрібні частинки, які є у водопровідній воді, осідають на дні. Цей осад є сприятливим місцем для проживання бактерій і мікроорганізмів, і вся вода, яка надходить в бойлер, проходить через цей шар бруду. Але ж потім Ви миєте цією водою продукти, руки, посуд, приймаєте душ…
Також, в процесі експлуатації бойлера утворюється накип, який накопичується на ТЕНе (нагрівальному елементі). Під шаром накипу ТЕН не може прогрівати весь необхідний обсяг води і постійно перегріваючись (що призводить до збільшення кількості електроенергії) незабаром перестає працювати.
Профілактика водонагрівача включає в себе чистку внутрішнього баку з заміною магнієвого анода. Магнієвий анод захищає бак від корозії. Так як магній більш активний метал, то в першу чергу вступає в реакцію з киснем, який знаходиться у воді, тим самим захищає стінки водонагрівача. До тих пір поки є анод - Ваш бак є захищеним. Це стосується всіх водонагрівачів з емальованим покриттям внутрішнього бака.

Таким чином, якщо Ви дбаєте і переживаєте про безпеку і здоров'я своїх близьких, а також хочете щоб Ваш бойлер прослужив якомога довше - рекомендуємо регулярно проводити профілактичну чистку бойлера від накипу і опадів бруду не рідше 1 разу на рік! Цим Ви продовжите термін служби водонагрівача більш ніж як на 15 років, попередите передчасну поломку і скоротите витрати на електроенергію, а також заощадите на дорогому ремонті водонагрівача або купівлі нового!

Ціни на послуги з профілактики водонагрівачів

​Чистка Бойлера             від 600грн.+Анод
Ремонт Бойлера            від 350грн
Діагностика Бойлера    350грн.

Нижче наведено приклад чистки бойлера.
Перейти на наступну сторінку