ATLANTIC STEATITE SLIM VM 030 D325-2-BC водонагрівач компактних розмірів з діаметром зовнішнього бака всього 380 мм, що дозволяє встановлювати його у вузьких нішах або використовувати як вбудоване обладнання. За рахунок зменшеного дзеркала змішування споживач отримує +30% гарячої води, порівняно з моделями звичайного діаметра.
У конструкції водонагрівача використовується унікальний сухий стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії ATLANTIC. Компанія ATLANTIC першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах. «Сухий» стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії, а ТЕН від накипу. Для додаткового захисту від корозії та мінеральних відкладень у водонагрівачах цієї серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового тену і магнієвого анода продовжують термін служби водонагрівача і дозволяють істотно знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки. При щадній потужності ТЕНа - 1,5 кВт - водонагрівачі серії STEATITE SLIM дуже продуктивні: об'єм 30л у вертикальному положенні водонагрівача нагрівається до 63°C всього за 75 хвилин. При цьому витрати електроенергії на 1 цикл нагрівання води становитимуть близько 1,9 кВт·год. За рахунок використання закріпленого під кутом стеатитового «сухого» нагрівального елемента модель VM 030 D325-2-BC можна встановлювати вертикально і горизонтально.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії STEATITE SLIM мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6°C на добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1°C визначає температуру нагрівання води, що дозволить економити до 15% електроенергії. Сучасний дизайн водонагрівача дозволить йому гармонійно вписатися у Ваш інтер'єр, а абсолютно безшумна робота та зовнішній регулятор температури роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. STEATITE SLIM об'ємом 30 літрів ідеально підійде для 1 особи.
Компанія ATLANTIC має найбільшу мережу авторизованих сервісних центрів в Україні. Також до Ваших послуг є єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і обов'язково допоможуть.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 7 років, на електричну частину – 2 роки.

Технічні характеристики бойлера ATLANTIC STEATITE SLIM VM 030 D325-2-BC:

 • Модель - VM 030 D325-2-BC
  Об'єм - 30л
  Потужність Тена - 1500 Вт
  Нагрівальний елемент - «сухий» стеатитовий ТЕН
  Регулятор температури - зовнішній (на корпусі)
  Напруга - 220В
  Максимальна температура нагрівання -63 ± 3 0C
  Час нагріву від 15 до 63 0С вертикально/горизонтально - V75/H55 хв
  Робочий тиск - 8 бар
  Теплові втрати при 630C вертикально/горизонтально - V0,75/H1,15 кВт·ч/24 год
  Клас захисту - IP 24
  Установка - вертикальна/горизонтальна
  Тип керування - механічний
  Матеріал внутрішнього бака - сталь.
  Форма – циліндрична
  Габарити (ВхШхГ) - 597х380х400 мм
  Вага - 14,5 кг
  Колір білий
  Гарантія на електричну частину - 2 роки
  Гарантія на робочий бак - 7 років
  Виробник - Україна, ТОВ «Укратлантик».

Особливості бойлера ATLANTIC STEATITE SLIM VM 030 D325-2-BC:

 1. Запобіжний клапан, діелектрична муфта
  Магнієвий анод
  Індикатор нагрівання
  Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція
  Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої сталі
  Термостат із захистом від перегріву
  У комплекті йде кабель.

Купити бойлер ATLANTIC STEATITE SLIM VM 030 D325-2-BC

Ви можете у інтернет-магазині "СантехМонтаж". Наші спеціалісти нададуть Вам грамотну консультацію, допоможуть визначитися з вибором, а також нададуть якісні послуги з монтажу продукції. Приємних покупок в інтернет-магазині "СантехМонтаж"!

 

Характеристика водонагрівача
Тип установки Настінний
Монтаж Універсальний
Потужність 1500W
Об `єм 30л
Тип нагрівального елементу (Тена) Сухий
Матеріал внутрішнього бака Сталь з покриттям (емаль)
Регулятор температури Механічний
Форма Циліндрична (Slim)
Габарити (вхшхг) 57,9х38х40 см
Час нагріву Вертикально 75мінгорізонтально 55мін
Країна виробник Україна - Франція
Вага 14,5 кг.
Колір Білий
Тип водонагрівача Накопичувальний

Ще не було питань.